HUOM: LUETHAN ENSIN AIEMMAT OSAT 1-3, KÄYTÄ HAKUKONETTA Huikean anaalisession päätyttyä tallipoika irrotti vieressäni pyllistävän nelikymppisen Liisan eli Lypsikin nahkaisista siteistään. Vilkuilin silmäkulmastani, kun nainen sai hiukan aikaa oikoa puutuneita raajojaan ja hieroa tempoilusta hiertyneitä ranteitaan. Tallipoika painoi Lypsikin päätä kohti siteissään pylly pystyssä nyyhkivän melko persevän Helunan eli tyttönimeltään Helenan takapuolta. Tallipojan tiukan niskaotteen myötävaikutuksella Lypsikin puolelta toiselle rimpuileva pää nenineen katosi Helenan pakaravakoon. Tallipoika irrotti Lypsikiltä metallisen suuaukon levittimen, jotta tämä voisi vapaammin työntää lehmänkielensä ulos aukostaan ja aloittaa Helenan pyllyn nuolemisen puhtaaksi runsaista spermanoroista. Lypsikki puristi suunsa tiukaksi viivaksi, mutta nahkaisen seksilätkän läpsähtäessä naisen perälihaan, Lypsikki avasi kiltisti suppusuunsa.
- Kieli ulos! tallirenki komensi, ja nahkainen koulutuslätkä lävähti Lypsikki-paran hermostuneesti hyllyvään lihaan. – Ihan kokonaan se lehmänkieli nyt ulos! Noin, hyvä! Nyt kieli kouruksi, taittele se kieli kouruksi… hyvä, noin… sitten se kieliränni siihen klitoriksen alle. Ja pidät sen suun auki ja nielet joka pisaran mitä pillusta tippuu!
Seuraavaksi irrotettiin minut piinapenkistäni täyttämään tehtävääni nelinkontin siittolan eritteistä liukkaalla lattialla, kieli kourulla Lypsikin pillurännissä samalla, kun Lypsikki antoi pisaroiden putoilla suuhunsa edessään pyllöttävän Helenan läpimärästä pillusta.
Yleisön virkaa tekevät teinipojat, jotka olivat juuri saaneet klopinkullit vedettyä aikuisista perseistämme, olivat saaneet jo paidatkin vedettyä laihojen yläkroppiensa verhoksi, mutta rietastelumme oli keskeyttänyt heidän pukeutumisensa. Sen sijaan, että klopit olisivat vetäneet housut jalkaansa, he vetelivät laiskasti käteensä katsellen toimintaa kieli kiimasta lähes yhtä ulkona suusta kuin meillä naisilla, jotka jouduimme kielillämme siivoamaan puhtaaksi paikkojamme miesten jäljiltä.
Asetelma täydellistyi, kun myös Helena vapautettiin panopuustaan ja komennettiin kolmanneksi pyöräksi nelinkontin lattialle. Muodostimme nyt kolmen naisen hiljakseen pyörivän lihapiirin siinä lattialla, jokaisen kieli oli edellä olevan pillussa ja jokaisen pillussa oli takana pyllistävän naisen kieli.
- Pitäkää kieli kouruna, mutta nyt työntäkää se edellä olevan naisen pilluun niin syvälle kuin menee…noin…hengittäkää nenän kautta.
Lutkutusta, lätinää, pieniä vingahduksia, nahkapiiskan pläjähdyksiä paljaille perseille. Tallirengin käskytystä:
- Sitten kieli kouruksi siihen edellä pyllistävän neitokaisen persereiän alapuolelle. Juuri noin. Joka pisara talteen, muistakaa, ei yhtään lattialle.
Pojanklopit katselivat kun me aikuiset naiset jouduimme mitä nöyryyttävimpään sessioon siinä heidän kiiluvien silmiensä alla, antamaan heidän klopinsiementensä tippua toistemme perserei’istä omille kielillemme. Rivosta asetelmasta huolimatta tai ehkä juuri sen takia olin kiimasta täysin sekaisin, kun ensi kertaa elämässäni jouduin nuolemaan toisen naisen peräaukon seutua samalla kun kolmas nainen työskentelee ihanaisella kielellään oman peräni aukon ympärillä. Sitten meidän piti työntää jäykkä kieli toistemme persereikiin juuri niin syvälle kuin se meni. Tunsin pikkuruisen kielenpään työntyvän vastustamattoman kiihottavasti sisään peräsuoleeni samalla antaen oman kieleni upota edellä pyllistävän neidon ahteriin.
Installaatio oli nyt valmis: kolmen kieli pitkällä toistensa perseissä siittolan limaisella lattialla konttaavan vastasiemennetyn naisen kirkuen laukeava lihakaruselli.
Siittolassa 4
Kikka44
2
7009
Vastaukset
- kiimainen äijä
En löydä aiempia osia linkkaatko?
- -BoH-
Kiitos jatkosta, loistavaa! :)
Ja kysyjälle, kyllä ne täältä löytyy, laita hakuun vaikka siittolassa 1 niin tulevat kaikki listaan..
ps.Kikka, ethän pahastunut että ominpäin vähän "lainasin" juttuasi.. pahalla en tarkoittanut, en vain millään malttanut olla..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683089
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)702970Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.672859On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632554Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli391977- 601637
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181619- 351575
- 591536
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,181480