Vinkki @suomi24, jos teillä on jotain tilanpuutetta niin poistakaa kaikki sähköpostit, niillä ei tee mitään koska niihin ei voi luottaa, koska kuka vaan saa ne auki - niin niiden kautta ei kannata lähettää muuta huuhaa tappouhkauksia kaikille joista ei pidä tai vaikka pitäiski niin niillekin on kiva lähetellä tappo uhkauksia ihan huviksen – muuhun suolesta ei ole.
Vielä enemmän saisitte tilaa kun poistatte koko suomi 24 propagandan levitys palstan Mitä tällä tekee ?
Kuitenkaan kaikki ei voi saada fooliohattua kun se on jo minulla.
tilan puutteeseenne ratkaisu
fooliohattu
1
79
Vastaukset
- palstojen määrää
vois karsia ainakin rankalla kädellä, mutta eihän täällä tehty yhtikäs mitään vaikka ennen kesää sitä oikein ylläpidon ittensä toimesta isoilla otsikoilla lupailtiin! Kaikki oli siis taas kerran pelkkää k*setusta ja kunhan vaan huvikseen kyseltiin tälläsiä että saatiin lisää keskustelua ja viestejä palstalle..
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11442586
kaikkein helpoimmalla tietysti pääsis kun pistettäs vaan se lappu jo koko toimimattoman, kaikenmaailman vikoja pursuavan surkeuden luukulle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425831Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714565Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464332SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564111SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt873710Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään593229SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502413Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?342305Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422059En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha81134