Aijai, mikä viikonloppu oli tulossa!
Perheemme oli lopultakin saanut viikonlopun vapaaksi maatilan töistä - edes minua ei tarvinnut jättää hommiin. Sekös ilahdutti - sillä sitouduttuani maatilan perijäksi vapaa-aika jäi todella vähiin. Varsinkin vapaat viikonloput! Poppoomme, johon kuului vanhempieni lisäksi isäni sisko uusioperheineen sekä äitini veli omine uusin vaimoineen. Sattumaako lie - sillä sekä setäni että tätini uudet puolisot olivat jo ennestään vanhempia - heillä molemmilla oli kuulemma noin 18 vuotias poika. Mikä vielä mukavampaa - he olivat suostuneet lähtemään mukaan! Saan siis ainakin melkein ikäistäni seuraa - vain muutaman vuoden nuorempaa!
Sieltä he nyt saapuivat! Olin laittanut hiukseni löysälle ponnarille, pukenut rintojani myötäilevän flanellipaidan, josta olin sitaissut helman, sekä rennot farkkushortsit. Tiesin näyttäväni seksikkäältä yrittämättä näyttää seksikkäältä - ken tietää, vaikka se olisikin ollut tarkoituksenikin. Jälleennäkeminen sukulaisteni kanssa tapahtui ja riensin halaamaan heitä vuorollaan - enkä ollut huomaavinaankaan poikia.. vielä. Todellisuudessa olin pannut merkille kaksi komeaa miehenalkua - sopivalla tavalla vastakohtia toistensa kanssa.
Ruoan jälkeen kuulin toivomani sanat: "Pirkkohan pitää huolta näistä meidän nuorista - tehän tuutte hyvin toimeen
varmaan!" Nyt vedin jo hiukan roolia päälle - iskin pojille silmää ja kehotin seuraamaan perässä; "Käydään pojat vähän souteleen! Otetaan pari virveliä mukaan!" Olin helppoa seuraa - seurassani oli mahdoton ujostella koska pidin hyökkäävää roolia yllä. Tartuin airoihin - pojat virittivät uistimet vetämään. Ihan vaan vahingossa levitin haaroja niin että löysistä farkkushortseistani vilkkui kaikenlaista. Ennen pitkää myös pojat huomasivat tämän, eikä aikaakaan kun sain heidät kiinni silmäilystä.
"Varokaa - teillähän saattaa alkaa vapa sykkimään milloin vain!" Ja iskin silmää. Pojat katsahtivat noloina toisiaan - vai erotinko katseessa virneen?
"Ainiin!" parahdin. "Meidän tehtävämme on lämmittää sauna! Sitä paitsi käymme siellä ensin - vanhempi väestö käy vasta jälkeemme. Soudin rantaan ja säntäsin veneestä ylös - kuitenkin niin että pojat ehtivät taatusti panna soman takapuoleni mieleensä.. Saunaa sytytellessäni jutustelin poikien kanssa: "Onkos miehenaluilla tyttöystävävät jo?" "Eipä ole ei.." "Johan nyt!" taivastelin. "Noin komioita poikia..noh, aina ei voi edes toinen nainen naista ymmärtää" - sanoin ja vinkkasin silmää. Saunan lämmetessä vein pojat tekemään saunapuita. Itse vain istahdin katselemaan poikia. "Huhhuh - myönnettävä on että kaksi miehenalkua tekemässä halkoja - seee..on aika seksikäs näky.."
Kaupungin pojat maalla osa 1.
maalaistyttö
0
3603
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3293893Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283580Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku52292- 1121704
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181618Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241339Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j144963Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit101929Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79865- 86781