Ajattelin aloittaa bloggaamaan, mutta minne?

VlogiaJaBlogia

Niin.. Otsikko kertoo. Olen miettinyt bloggeria ja blogspottia, mutta niihin ei kuulemma saa omaa salasanaa..? Kuulin myös jostain oma blogi - sivustosta. Blogistani tulisi lifestyle aiheinen ja olen siis 12-vuotias tyttö. Eli millä sivustolla minun kannattaisi aloittaa bloggaaminen? En ole siis ennen vlogannut, enkä blogannut. Lueskelen muutamaa blogia, mutten ole liittynyt lukijaksi, kaikki nuo blogit ovat blogspotissa.

2

146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VlogiaJaBlogia

      Eli auttakaa, jos vain osaatte :3 Ja kertokaa ihmeessä, jos teillä on oma blogi :)) Toivoisin myös vinkkejä bloggaamiseen. Siis miten saisin lukijoita ja blogistani tulisi ulkomuodoltaan siisti?

    • musician00

      Kannattaa blogata google bloggerissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      98
      5454
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      81
      4761
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4732
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      368
      2147
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      104
      1873
    6. 100
      1660
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      257
      1538
    8. 369
      1282
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      58
      1084
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      1040
    Aihe