Hellan lettat tentään.

teeeeeeeeeeeeee

Tuon koilani tinne koilapuittoon ja taatte tuta , tiitä jot koilanne mulitee. Opitta kantapään kautta.

7

270

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • teeeeeeeeeee

      Opitta koilien elekieltä pikkaten nopeemmin kun nolmi kulssilla. Minu koila opettaa titä teille ja pikku koilillenne jotka ei otaa olla tominoimatta ja mulitematta itommilleen. Te näyttää kuin lavittellaan nitkatta ja pietää otteetta, tellatia jotka ei tajua kuka on pomo.

    • teeeeeeeeeeeee

      Minu koila ei jakka liiellä koilapuittotta tai lenkillä. Tinnehän mennään lentoutumaan. Pittäkää ne pikku tominoivat ällipullit kuliin. Jakka aina piellä omaani ettei koilanne menetä henkiliepuuta.

    • teeeeeeeeeee

      Lotikat ja take away takemanneitta puhun myöt. Ihan naulettavia pikku kapittukkia. Biton bitch afraid on pahempi kuin etellä mainitut vaikka pienempi onkin ja omittajilla tuulemmat luulot koilattaan kun te oikeetti on :D. Jot jottain minu koila ei tykkää niin noitta biton bitcheistä, niittä te tuuttuu ikihyvit. Te on päättäny et te on nilli poit jot jotain tannoo. Totin te niin päätti kaikkien tuhteen. Tilti käyn puittotta vielä.

    • teeeeeeeeee

      Mina annan titten koilalle kyllä kätimelkin kun pittää lopettaa te liepottelu ja lavittelu. te päättää ilti jot pyytän titä tekemään niin.

    • Hello Kitty

      Voi miten tuloinen lapti,tuommotia vaan koilapuitto täyteen!

    • noniin, ja jos ei tuo riitänyt niin naapurin setä tuo juoksuiset narttunsa sinne koirapuistoon, ne kun muuten kärsivät kun eivät pääse joka viikko puistoon...

    • teeeeeeeee

      Minuu ette rajoita. Opetelkaa tavoille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      115
      2598
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      84
      2241
    3. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      65
      1760
    4. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      56
      1737
    5. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      165
      1680
    6. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      158
      1546
    7. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      46
      1536
    8. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      120
      1299
    9. Paraneeko ilmapiiri nyt?

      Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket
      Hyrynsalmi
      28
      1239
    10. Jokainen suomalainen on velvollinen puolustamaan Suomea

      Kaikilla Suomen kansalaisilla on maanpuolustusvelvollisuus eli velvollisuus osallistua Suomen puolustamiseen. Miesten m
      NATO
      357
      1224
    Aihe