Raskausarvet

Yhfellä ystävälläni on raskausarpia ( kasvanut, iho repeillyt nopeasta kasvusta
Hän ei uskalla tulla uimaan kanssani, tai muutakaan. häpeää kuulemma niin.. Mitä mieltä te olette raskausarvista?
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

///Tuli vahingos 2 kertaa

Äänestä

Mulla on oikeessa etureidessä melkeen 20 pientä arpea ja vasemmassa 7. Käsiin ei ole tullut vielä :/

Äänestä
  • Miulla on molemmissa reisissä sisäpuolella,sitten kun jonkunlaiset jenkkakahvat on tullu ja tisseissä on. Ite en tykkää niistä. Mut ne on vaalentunu jo jonkun verran ja toivottavasti vaalenee lisää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö14v kirjoitti:

Yhfellä ystävälläni on raskausarpia ( kasvanut, iho repeillyt nopeasta kasvusta
Hän ei uskalla tulla uimaan kanssani, tai muutakaan. häpeää kuulemma niin.. Mitä mieltä te olette raskausarvista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu