x-trail 2.0 bensa -06

Mitä öljyä suosittelisitte tuohon autoo?
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaikkiin bensa-autoihin sopii synteettinen, esim. 10-W40, tms tarjoushintainen öljy.

Esim mobil 3000 alle 30 euroa ainakin Motonetissa, tai teboilin vastaavaa jostain halpahallista. Pääasia, että synteettistä, ja vaihtoväli 15 tkm.

Äänestä

Mobil 1 New Life 0W-40, ja laatuun kannattaa panostaa!!!

Äänestä

Auttakaa nissanistia x-trail bensa 2,0 herjaa vikakoodia po303 sytytyskatkoja sylinterillä 3. Tyhjäkäynnillä syttyy moottorin häiriövalo. Tulpat vaihdettu. Sytytyspuolassako vika?

Äänestä
  • Eikö merkkihuolto tiedä?tulee kalliiksi vaihdella turhaa osia ja rikkoa enemmän autoa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


trailer kirjoitti:

Mitä öljyä suosittelisitte tuohon autoo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu