samsung sgh e700

Omistan samsungin e700 puhelimen. Saako sen ulkopuolisen kameranäippäimen jotenkin pois käytöstä, koska taskussani se napsii aina kuvia, enkä jaksaisi aina ruveta niitä poistelemaan. eli mitä teen?
3764
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ikävä kyllä sitä saa pois.

Äänestä

tuo, että ei saa pois. Ostin osaksi tämän mallin jotta voin pitää sitä farkkujen taskussa ja on pienenkokoinen. Nyt se sitten riippuu kaulalla tai on taskussa kun kuvia tulee muuten otettua ihan julmetusti...

Äänestä

meni vähän ohi...missä tuossa on ulkopuolella se kameranäppäin...??? eihän tuota sitten kannata ostaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


määää kirjoitti:

Omistan samsungin e700 puhelimen. Saako sen ulkopuolisen kameranäippäimen jotenkin pois käytöstä, koska taskussani se napsii aina kuvia, enkä jaksaisi aina ruveta niitä poistelemaan. eli mitä teen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu