RAKENNUSFIRMA T2H,OLETTTEKO OLLEET TYYTYVÄISIÄ HEIDÄN RAKENTAMIIN ASUNTOIHIN.
TYYTYVÄISYYS
LIANA
5638
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Auts.. sattui korviin tuo huuto.......
Kyllä.
asiakaspalvelu ja laatu on hyvää. Parempaa kuin monilla suomeen rakentavilla suurilla yrityksillä.
Asiakas menee tässä yrityksessä edellä.
Suosittelen sähköisesti eli kovasti.
Myös urakoitsijoiden kanssa homma sujuu, kun ohjeet ja suunnitelmat käydään hyvin yhdessä läpi. Ja kuunnellaan toisiamme.
T: sähkäri joka osti myös asunnon kyseiseltä yritykseltä.
Väittävät toimivansa ison kirjan mukaan, mutta eivät tunne raamattua, koska se tuomitsee jyrkästi heidän toimintansa.
5. Moos. 24: 14 »Älä tee vääryyttä köyhälle päivätyöläiselle, olipa hän maanmiehesi tai maassasi asuva muukalainen. 15Maksa hänelle työpäivän palkka ennen auringonlaskua, sillä hän on köyhä ja odottaa palkkaansa. Jos et maksa, hän huutaa avukseen Herraa ja sinä joudut syynalaiseksi.
Nyt on tehnyt 20 yrittäjää rikosilmoituksen, voimalla saadaan epärehellinen toiminta rakennus alalla lopetettua ja tässä on hyvä esimerkki miten epärehellisesti toimii on T2H ja sen johto!
Tee rohkeasti rikosilmoitus näin huijarit saadaan pois.
Kuullostat ihan lestadiolaiselta itsekin kun noin kovasti ylistät kyseistä firmaa. Vai ootko omaa väkeä?