Karaoken vetäjällä on uusi tyttöystävä, jota hän tanssittaa ja pussailee julkisesti työnohella. Onko fiksua ? Tyttöystävä melkein asuu siellä vahtiiko hän sitä tosi vanhaa miestä ja mitä hän siinä näkee. Tyttöystävä on todella kaunis, nuorekas ja hoikka. Mies todella vanhan näköinen, kaljan runtelema ja erittäin iso vatsainen. Karaokenvetäjä kähmii nuoriatyttöjä, kun he menevät laulamaan. Moni on kertonut ettei pidä vanhan miehen kähmimisestä, kähmii myös työntekijöitä. Sinne ei kuulema pääse muuten töihin kun sänkyn kautta. Miten siellä palkka maksetaan? Suhteita syntyy myös ukkomiehiin. Karaoken vetäjä tuoksuu erittäin paljon tupakalle ja oluelle. Kulkee työmatkat autolla, onko enää ajokunnossa aamuyöstä?
Työntekijöillä epäsiistit työasut. Yksi esittelee rintojaan, toinen kröhii kokoajan ja kolmas juttelee kavereille. Yleissiisteys on niin ja näin. Ikkunat likaiset. Hyvää karaokea siellä kuulee ja hyviä laulajia.
satakunta Ulvila Karhunpesä
sivusta seurannut
2
1058
Vastaukset
- Ihmettelen vaan
Miksi käyt kyseisessä paikassa jos mikään ei miellytä?
- kowq
sais lähtee kuuseen se äijä vetää käteen pientä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23945218Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325986SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32415663Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16510792Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3010113Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369551Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2216476