Sanokaa joku hyvä ww2 ase,ei mielellään snipua. Ite oon kattonu ja m1 garand. Hintaa sais olla aaseelle 0-400€ ja vireille saman verran. (eikä mielellää kaasuaseita) kiitos!
ww2
5
89
Vastaukset
- ?????:(
Pliis joku... Ja rahaa säästän kokoajan ku pitäs saaha ww2 setti..
Suurin osa WW2 aseista vaati ne pirun hylsyt joten ne ei ole käytännöllisiä sinänsä ja kun kaasut ei kelpaa niin huono ehdotella mitään...
- ????
Mut esim osaatteko sanoo mm ww2 pistoolia? Ja tiiättekö minkä osia m1 garand käyttää?
???? kirjoitti:
Mut esim osaatteko sanoo mm ww2 pistoolia? Ja tiiättekö minkä osia m1 garand käyttää?
No pistooleja esim: M1911 ja lugeri.
Miten niin minkä osia? M1 muistaakseni löytyy Cymalta, Dboys, Marushin, ICS ja Double Eagle.soviet.sniper kirjoitti:
No pistooleja esim: M1911 ja lugeri.
Miten niin minkä osia? M1 muistaakseni löytyy Cymalta, Dboys, Marushin, ICS ja Double Eagle.Viittasi varmaan rataslaatikkooon ja aseessahan on V7 boksi. Voitko linkata Cyman ja Dboysin M1 Garandit?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271306
- 99987
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25907Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat297789- 95758
- 109656
- 34648
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50591Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140589