Me Vaadimme Riski Analyysiä Katuman Turpo Liittymästä, äänin 4-7 Me TYrmäämme hankkeen ja sitten Pidämme Tiedotus Tilaisuuden Raati Huoneella !
Nyt Syömään, Juomaan ja Naimaan !!
Nyt Syömään, Juomaan ja Naimaan !!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Me vastustamme myös Kantolan tapahtumapuistoa. Ei se millään ehdi vielä ensi kesäksi ja maksaakin niiiiiiiiin palllllljon!
Tuleeko puistosta läpi näkyvä vai tuleeko se puskiin ?
Ei Katuman Parkki Hallille !
Hauska. ;) , kuten loputonsuo ja vekkuslutin tyhjät pussit
Me taas vaatimme lisää valtaa demulipäivystäjille ja lehtien toimittajille, torpalla tavataan. LAitetaan hiekkaa rattaisiin ja äänestetään liuhuletti ... niin minne?
Vastustan virkavaltaa kun hakee mut putkaan!
Me vastustamme akseli veli järjestelmää
vilkun oikealla käytöllä saa sen aikaan että turpoliittymää ei tarvita , ai niin kun kaikki ei pysty käyttämään vilkkua ollenkaan , ehkä sittenkin hyvä uusi turpoliittymä
vastustan vilkun käyttöä ja teen valituksen
Äänin 4-7 vastustamisesta ei ole onneksi haittaa . lexus on YKKÖNEN !
Taas lähtee juna myöhässä ja on niin kallistakin, rahaa nimittäin ei ole !
Otatko junassa viiniä ?
Tarja ottaa kehdatessaan.
Tulisiko se siihen Sisu Veli Akselin kohdalle ?
kaupunki rakentaa liittymän että monacon polakit pääsevät canpackille ja kämpille jouheasti
Eikös turpoliittymässä jätetä se katuman haara juuri pois..., mahtaako palata vanhaan paikkaan vai suljetaanko kokonaan. Katisten suunta onkin jo valmiiksi suljettu, onko suunnitelmissa että sinne pääsee vain perzukkilipulla metrolla tai kapulalossilla laaniitystä.
Pikarautiotie Lammilta Renkoon ja takaisin pysähtyy ainoastaan Katumalla.
Avoimuus puuttuu taas tästäkin hankkeesta, riskianalyysistä puhumattakaan!!!
Tämä liittymä tulee puskista, vaadimme vesakonraivausta !
Mistä tässä on kysymys, vaadin selvityksen