vaatimuksista

miks mun battlefield 1942 tökkii? koneesta: 166 mhz celeron,48 mt ram,näytönohjain tuntematon,windows 95.AUTTAKAA AVUTONTA!!!
6487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sul olla paska kone

Äänestä
  • on sentää parempi ku sulla!!

    Äänestä

et kai ollut tosissani tuon kysymyksen kanssa?

Äänestä
  • kyllä olin.en ole mikään vitsiniekka!!

    Äänestä

  • nerd inside kirjoitti:

    kyllä olin.en ole mikään vitsiniekka!!

    oot aika tyhmä oikeesti...

    Äänestä

  • adzo kirjoitti:

    oot aika tyhmä oikeesti...

    vittu mikä pässi saatana ei tommosella paskalla mikään toimi itelläni on amd athlon xp 2400 2,2gh 512 mb ram 128mb näytön ohjain hommaa parempi kone vitun munaton paska

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nerd inside kirjoitti:

miks mun battlefield 1942 tökkii? koneesta: 166 mhz celeron,48 mt ram,näytönohjain tuntematon,windows 95.AUTTAKAA AVUTONTA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu