Eli tänään enkun tunnin jälkeen, ihastukseni oli pukemassa vaatteita koska saatiin lähtee kotiin. Menin sit mun ihastuksen luo sanoin et "Mikko" mul ois sulle tärkeätä asiaa et voikko tulla tänne? Sit se tuli mun luo sanoin " Taian olla vähän ihastunu suhun, eihän se haittaa?" Se vastas et "ei" ja muuttu kirkkaan punaseks ja alko hymyillä pöljästi. Sit se meinas jo lähtee mut sanoin et ei kerro kellekään mut se vaa vilkas mua sit se meni (kuulemma) sen exän luo. Mut olinko teijän mielestä tyhmä?
Kerroin sit et oon ihastunu
Apuaaa
14266
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Et? Se selvästi on myös suhun, joten miksi edes mietit tommosta?
Oot!
Ää... Pelottaa mennä huomenna kouluun ku istutaan vierekkäin. Onks jollain vinkkejä?
Siis pitääks mun vältellä sitä vai hakeutua samaan seuraan
Vastatkaa pliis!
No älä välttele, normisti vaan
Nuorta rakkautta... Mutta joo, jatka normaalisti, samaa rataa kuin ennenkin :). Moikkaat jos tulee vastaan ja näin, elä nyt ainakaan välttelemään ala!
Näinpä. Ihan normaalisti vaan, et sä mitään rikosta ole tehnyt.:)
Kiitti vastanneille!
et ollut tyhmä, tää Mikkokin on varmaan kans joku 13-15 Es-Jonne, niin ihan normaalia, että tollasesta hämmentyy....
jatka samaan malliin, niin voi syntyäkkin jotain. älä ainakaan peräänny tässä
vaiheessa.
Tuo Mikolle ES ensi englannin tunnille, niin varmaasti alkaa seurustelemaan. Tie jonnen sydämmeen käy pärinöitten kautta
Ää se ei reagoinut mitenkään kantsiiko mun ottaa viel askelia vai jäänkö oottaan sitä
Vastauksii pliis
No kannattaa vaa ruveta pyörii sen kaa kaikkialla, usko mua useimmat pojat ei uskalla ite ruveta olee samas porukas ku se tyttö. Se kyllä lämpenee ku oot sen kaa pyöriny hetken