mistä johtuu vaikka kuika panettaisi ja höyläisi niin ei saa millään orkkua,olen monesti uupunut kun vaimo saa vaikka kuinka monta orkkua,niin minä en saa yhtään.
siemensyöksy
7
574
Vastaukset
- nytbrvcew
Runkkaatko usein? Puristatko samalla sairaasti kalua?
- Ejakulaatiota
Kyllähän käteenvedollakin voi olla tuon kanssa tekemistä, itselläni sama ongelma ollut jo jonkin aikaa, vaikka en olisi runkannutkaan. Päiviin.
Orgasmin saaminen yhdynnässä on vain niin vaikeaa nykysin, onko sitten naisen paikat niin löysät, että ei puristus riitä, koska masturboimalla saan kuitenkin ja vielä aika helpostikin.- Lisää taukoa
Olet vaan pilannut tuntoaistisi vuosikausien käteenvedolla. Penis on tottunut siihen käden puristukseen ja se on tiukempi kuin useimmat naiset.
Ei se päivissä palaudu. Pari kuukautta ilman käteenvetoa, niin tuntoherkkyys alkaa paranemaan. Porno tietenkin myös kokonaan pois, niin kiihottuminenkin parantuu.
- masa ressu
Sama vika,vähän aikaa kun jäpittää niin jo lerpahtaa eikä saa sen jälkeen millään seisomaan ja jos vaikka saisikin niin ei taaskaan laukea ennen lerpahtamista.
Vittu kun olis parempi tunto tatissa niin johan lentäs.
Nuorna miehenä se ol parempi tunto mutterissa muttei enää.- vanhassa vara paree
kyllä täytyy olla väljä nainen jos ei tuntoa löydy, minulla ei ole noita väljiä naisia sattunu kohalle ku yks, ja se oli silloin nuorena, mut jos oikein panettaa ni se tuntokin on herkempi silloin,
Nyt on vakituisen kanssa melkein vuosi seurusteltu, nyt tuntuu että koko ajan kumpikin vaan nuortuu ja seksikin on kummallakin yhtä nautinnollista kuin nuorena...nyt on ikää jo niinpaljon kummallakin, että ei viitsi edes mainostaa. - Kurjaa on
Kuulostaa jatkuvan nettipornon ja runkkaamisen tuhoilta. Hoitona on useamman kuukauden tauko molemmista. Monen luonteenlujuus ei siihen riitä, mutta se on sen arvoista. Kohta et saa edes erektiota ilman pornoa.
- kokemusta on
Kyse voi olla mielialalääkkeen (masennus-) sivuvaikutuksesta. Ainakin Cipralex ja sen vastineet aiheuttavat miehillä sitä yleisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.724928Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2894625Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2903488Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie383390Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1193326Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1271918- 1051640
- 1721301
Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."401215Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA971185