mistä johtuu vaikka kuika panettaisi ja höyläisi niin ei saa millään orkkua,olen monesti uupunut kun vaimo saa vaikka kuinka monta orkkua,niin minä en saa yhtään.
siemensyöksy
7
590
Vastaukset
- nytbrvcew
Runkkaatko usein? Puristatko samalla sairaasti kalua?
- Ejakulaatiota
Kyllähän käteenvedollakin voi olla tuon kanssa tekemistä, itselläni sama ongelma ollut jo jonkin aikaa, vaikka en olisi runkannutkaan. Päiviin.
Orgasmin saaminen yhdynnässä on vain niin vaikeaa nykysin, onko sitten naisen paikat niin löysät, että ei puristus riitä, koska masturboimalla saan kuitenkin ja vielä aika helpostikin.- Lisää taukoa
Olet vaan pilannut tuntoaistisi vuosikausien käteenvedolla. Penis on tottunut siihen käden puristukseen ja se on tiukempi kuin useimmat naiset.
Ei se päivissä palaudu. Pari kuukautta ilman käteenvetoa, niin tuntoherkkyys alkaa paranemaan. Porno tietenkin myös kokonaan pois, niin kiihottuminenkin parantuu.
- masa ressu
Sama vika,vähän aikaa kun jäpittää niin jo lerpahtaa eikä saa sen jälkeen millään seisomaan ja jos vaikka saisikin niin ei taaskaan laukea ennen lerpahtamista.
Vittu kun olis parempi tunto tatissa niin johan lentäs.
Nuorna miehenä se ol parempi tunto mutterissa muttei enää.- vanhassa vara paree
kyllä täytyy olla väljä nainen jos ei tuntoa löydy, minulla ei ole noita väljiä naisia sattunu kohalle ku yks, ja se oli silloin nuorena, mut jos oikein panettaa ni se tuntokin on herkempi silloin,
Nyt on vakituisen kanssa melkein vuosi seurusteltu, nyt tuntuu että koko ajan kumpikin vaan nuortuu ja seksikin on kummallakin yhtä nautinnollista kuin nuorena...nyt on ikää jo niinpaljon kummallakin, että ei viitsi edes mainostaa. - Kurjaa on
Kuulostaa jatkuvan nettipornon ja runkkaamisen tuhoilta. Hoitona on useamman kuukauden tauko molemmista. Monen luonteenlujuus ei siihen riitä, mutta se on sen arvoista. Kohta et saa edes erektiota ilman pornoa.
- kokemusta on
Kyse voi olla mielialalääkkeen (masennus-) sivuvaikutuksesta. Ainakin Cipralex ja sen vastineet aiheuttavat miehillä sitä yleisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1728451KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527620Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763880Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521613685Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183054Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552825Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432060- 1262056
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231893Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211801