mistä johtuu vaikka kuika panettaisi ja höyläisi niin ei saa millään orkkua,olen monesti uupunut kun vaimo saa vaikka kuinka monta orkkua,niin minä en saa yhtään.
siemensyöksy
7
621
Vastaukset
- nytbrvcew
Runkkaatko usein? Puristatko samalla sairaasti kalua?
- Ejakulaatiota
Kyllähän käteenvedollakin voi olla tuon kanssa tekemistä, itselläni sama ongelma ollut jo jonkin aikaa, vaikka en olisi runkannutkaan. Päiviin.
Orgasmin saaminen yhdynnässä on vain niin vaikeaa nykysin, onko sitten naisen paikat niin löysät, että ei puristus riitä, koska masturboimalla saan kuitenkin ja vielä aika helpostikin.- Lisää taukoa
Olet vaan pilannut tuntoaistisi vuosikausien käteenvedolla. Penis on tottunut siihen käden puristukseen ja se on tiukempi kuin useimmat naiset.
Ei se päivissä palaudu. Pari kuukautta ilman käteenvetoa, niin tuntoherkkyys alkaa paranemaan. Porno tietenkin myös kokonaan pois, niin kiihottuminenkin parantuu.
- masa ressu
Sama vika,vähän aikaa kun jäpittää niin jo lerpahtaa eikä saa sen jälkeen millään seisomaan ja jos vaikka saisikin niin ei taaskaan laukea ennen lerpahtamista.
Vittu kun olis parempi tunto tatissa niin johan lentäs.
Nuorna miehenä se ol parempi tunto mutterissa muttei enää.- vanhassa vara paree
kyllä täytyy olla väljä nainen jos ei tuntoa löydy, minulla ei ole noita väljiä naisia sattunu kohalle ku yks, ja se oli silloin nuorena, mut jos oikein panettaa ni se tuntokin on herkempi silloin,
Nyt on vakituisen kanssa melkein vuosi seurusteltu, nyt tuntuu että koko ajan kumpikin vaan nuortuu ja seksikin on kummallakin yhtä nautinnollista kuin nuorena...nyt on ikää jo niinpaljon kummallakin, että ei viitsi edes mainostaa. - Kurjaa on
Kuulostaa jatkuvan nettipornon ja runkkaamisen tuhoilta. Hoitona on useamman kuukauden tauko molemmista. Monen luonteenlujuus ei siihen riitä, mutta se on sen arvoista. Kohta et saa edes erektiota ilman pornoa.
- kokemusta on
Kyse voi olla mielialalääkkeen (masennus-) sivuvaikutuksesta. Ainakin Cipralex ja sen vastineet aiheuttavat miehillä sitä yleisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1524934Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa193565Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1593364Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss352861Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu982611Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181863Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky101625Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo111482Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1451471Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut111277