moi! onko mulla teiän mielestä hyvä kroppa? kestän teidän kritiikkiä kunha se ei mee arvostelun puolelle; sitähän mä en pyydä :D haluun vaa mielipiteen! oon siis 15 v tyttöo
http://aijaa.com/sv6ZBi
http://aijaa.com/sv6ZBi
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
täydelline
lmao toi et ees oo sä tiedätsä miten paljon toi kuva pyörii tumblrissa ym
Ei ole, mut jos hankit lihasta ja enemmä massaa ni perfect :)
tota.. kaunis oot kyl (: mut saisit oikeest syödä enemmän koska oot aika laiha..
Kaunishan olet :) en tarkoita pahalla mutta minun makuuni vähän liian laiha. t.15v poika
oooi oon nii kateellinen :( vaihetaanko kroppaa oot niin kaunis :*((
mun mielestä oot liian laiha... näytät ihan anorektikolta! sun kasvot on kyllä tosi nätit. jos lihoisit 5kg nii olisit unelma :)
no mä haluun kyl lihaa mun naisissa xD uskallan sanoa että tuo ei ole viehättävää. pelottavaa enemmänkin...
tässä naisia mun makuun jotka on aidosti kauniita:!
http://aijaa.com/oPN2aC
http://aijaa.com/3YvuTr
http://aijaa.com/SuTHzW
Oot kaunis kikkaile erkkii_69
"no mä haluun kyl lihaa mun naisissa"
Ja linkittelet lievästi ylipainoisia naisia? Liha ja rasva on kaksi eri asiaa.
On kyl vähän laiha, mut vaihteeks näinki päin. Yleensä ku näkee pelkkiä läskejä täällä, nii mukavaa vaihtelua.
Sul on harvinaislaatune luusto tommonen tosi kapee vyötärö mist oon niin kateellinen. Mut söisit vähä ja ehkä vähä lihasmassaa jos onnistuisit hankkii ni kaikki kuolais sua :)
Vaikka sanotaan että naisessa pitää olla jotain mistä ottaa kiinni niin oon varmaan poikkeustapaus koska rakastan erityisesti lonkkaluita ;--; oon kuuma
oot kuuma* :DDD en oo itserakas en toki
En usko että oot tossa ite. Toi kuva löytyy joka puolelta nettii
Näin ku vähän nörtteilin nii
Näin paljon löyty sivuja ku hain kuvan perusteella.
https://www.google.fi/search?tbs=sbi:AMhZZiuci_1hKUUVjBYTCynq7isa2RMRsWkZukrOthY2o9_1a2OlveOZg1YW0DBAZHVGFwGJ-_1Ws_1Fp1OZ3ggrlR_1CY_1wWaqbPSQVbOkK4RYYBuXF3A1Ijv2_10XLBCrR_1hvnCXSjWqVLLQ2lcrtnJzvsRofew69bEegmTcGNsK2vxNSeMhWH8_1ScQtzpiQhyPVHMaHBcuE2bswcJV-fmB-VeauIvDuzSegOGqKCgi9u_1cJ9uRSBW-Lx1MCGfVq8Xv1F5KfKo64xgKA9bzYCBouJK4Jr92NXnPPP0CBV-r-GuNAqCpsLW8LBeWma3NKd2GH_1nfEEVvP8XT7Exa_1U9AVbQb1nWOEJKy-5eRIBS_1iP7pEV5cmSXZX9wBV31ZWpBn72HWoonbj5k-mGBx-V2Ft4KiATe6dv4eiImbjiBGYbhW94nbAPSDf6jZpsUjaCcYnZQ5LuNBwlP3TzmQMGgVycM7A43RUqlMB7yTTzRy-wCRXj13Hj-1EfJ21kxrizkMVa00vEHp7Osu0vT-295Jm5waV6uo4L6mxCcYdVGlbKkV4LaB_1abCLj_1VFc2YIQSWN6vnv4G8k1O_1cvJx2WDfemzud9WpZXVr-EmLKcIyjjs5487SmXZfDO8nMLf0mjlxkAeJYpKc_1O586Mwo0WwW0cUNZYMSY8QWCCexP-17OQrAScABePhNu4XtKK4hR5f_1aAXDeqKOTWotWBWU7csOouJkL62ndmVqaEDKWbm3xjBa16D5VcgxePhN6dA2FA7FA0A9eGWOKMk3P0wsy-0WrXJNGRvboUXBjgMUbB7Acw2NnzikkRawa1-6W_1BDKBVg2DMuOeXX6uVobCxEJr-7WAEIzV0iOGX_1Zp-eOMbZOv6u6L9Zz6ZSfTndb6_1D_1X8X1lnDsHDY1ZXhlOJUERXjoV6D21wu8DfGE0QBN8OI0g5fScpCtEL5ZAa2OlZkskUqhaYSOiZV3dZdLsi6G5ZV9-sg5E0NK4FKQM517_1Rzku1lfFLNpQ4icif92glmCTGHnzSaxhzaIM3YeC1JStWe1KI7f2f0mFJWMOaj8xpNIfn3eWbKUniOQ8vG_1PG8iIUT2WmbCQjMm75SiTr4IHBIKgJKVVPMCVxWWn_1i19gj8sTVwitTHxIvtYPvFmryQ_1g1cIc4iPvXVdhpXKXcvHrNlGmoxxBdh3HucPWauQGnGXLoyglQv95O9PipB8pxIbTpWpxtPiry1vmv16Q8tQB439YlChWXZ3ZmndBzn_10YAULHPWJMDLCIVMwn--Tl0U_1Sko7gLzujz3es7
http://www.youtube.com/watch?v=lWtTRoS9PbE
Ihan boss, ja mieskin on komea
Ihan saatanan hyvä. Rupes seisomaan ton takia
Rip kuukauden päästä. Vaikka näin halloween onkin, ei se luurankona oleminen nättiä ole.
Liian laiha:/ Mut oot kaunis!
Muuten ihan hyvä, mutta painoa vois olla aika paljonkin enemmän.
Älkää sanoko : "juu vähäsen lisää massaa" Kyl tollekki nyt täytyy sanoo suoraan et on todellakin liian laiha!!
Aika naru ja pienet tissit mut kyl rupes nousee
Oon 14 tyttö ja oon laiha semmone sopiva mul ei todellakaa oo noin pienet jalat , kädet, maha jne. Oikeesti toi on niin vaarallista olla noin laiha sulla on selvä anoreksia ja pojat miten voitte ihailla tollasta hirveäää sairautta en hauku sua mut sanon nyt vaa tosi asiat ja yritän kannustaa sua lihomaan. Kyl tytöllä pitää olla edes jotkut tissit ja perse vaikka itekki oon laiha mut en noin laiha. Nyt ala lihottaaa ja paljon !!!!
Ei se pakosti anoreksia ole. (: Ehk hän on vaa luonnosta nii hoikka (:
Ps. Älä välitä noist jos sul ei oo anoreksiaa
ja nätti olet (:
Vaikuttaa siltä, että sairastat anoreksiaa.
hyi helvetti, hanki lihasta tai massaa, kukaa ei haluu sua vitun luuranko
Lyhyesti ostikon kysymykseen: ei ole
Liian laiha
https://www.facebook.com/fanni.kare
??