Totemi

Se on kyllä hyvä paikka ja siellä kavereiden kanssa hengaillaan vakituisesti....
81992
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

juttelemaan ens kerralla... tosin en ole koskaan siellä käynyt.

Äänestä

Mitäs hyvää siinä on että kengät suunnilleen liimautuu lattiaan ja sana "ilmastointi" on aivan tuntematon kyseiselle puljulle...

Äänestä

Toteemin asiakaskunta on siitä hyvä, että sen erottaa kadullakin.
Niin miehet kuin naisetkin ovat jollain kummallisella tavalla tunnistettavissa, jos he pitävät Toteemia kantapaikkanaan.

Äänestä

toteemi rulaa!!!! tänää toteemii.

Äänestä

torttutukat siellä hilluu unelmoiden viisikymmenluvusta

Äänestä
  • aivan, puhut asiaa ;D

    Äänestä

Olen aivan eri mieltä Totemin suosiosta! Portsarit on aivan liian ammatti intosia ja muutenkin paikka ei ole makuun.. Hullut käy päälle jos vähänkin väärän sanan sanoo =(

Äänestä
  • EI SIIN SIT MITÄÄ TOTTEEMI ISÄKKÄ MAJURI ÄITEE JANSKI PÖRRI

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maria kirjoitti:

Se on kyllä hyvä paikka ja siellä kavereiden kanssa hengaillaan vakituisesti....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu