Fuge-vinkkejä, kiitos!

Ens viikolla lähtö Fugeen pariksi viikoksi.
Jos joku viitsisi kirjoitella, missä kannattaa käydä, missä ei, halpaa/hyvää ravintolaa yms. kaikkea.
Torressa olin viime talvena ja siitä ei ole kyllä juuri mitään hyvää sanottavaa.
4269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Käy rannalla ja rantakadulla vieri vieressä olevissa ravintoloissa. On halpaa ja joka päivälle uusi putiikki

Äänestä
  • Odotettavissa viime talven toisto.

    Äänestä

Kierrä rantabaarit kaukaa ja valitse sellainen ravintola missä näkyy paikallisia.

Äänestä

No, oliko kivaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joku viitseliäs? kirjoitti:

Ens viikolla lähtö Fugeen pariksi viikoksi.
Jos joku viitsisi kirjoitella, missä kannattaa käydä, missä ei, halpaa/hyvää ravintolaa yms. kaikkea.
Torressa olin viime talvena ja siitä ei ole kyllä juuri mitään hyvää sanottavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu