- Löysin youtube.com sivulta sanalla Tinnitus fixer frequency heti ensimmäisenä korjaavan taajuuden. Kuuntele sitä korvakuulokkeilla tai ilman korvakuulokkeita, niin sen pitäisi auttaa.
- Tämä keino korjasi minulla tinnituksen ja siksi voin suositella sitä siksi. Ziprasidoni nimistä lääkettä 40 mg aamulla ja illalla parina päivänä.
Nyt on oikeaa apua tinnitukseen
jufi
3
292
Vastaukset
- shhhhhhhh piiiiiiiii
otan/ostan
heti!! jos löytyy suomen apteekista!!!!???? ja todisteita tarpeex!!???? :) - ei h-pillerit auta
pitihän se arvata!!!! hullujen ja todella maanisten lääke!!! ja sivu vauikutukset älyttömät ja lista loputon!!!! :(
- Niska
Jos niin tinnitus johtuu niskasta niin tämä auttaa :
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10859808#comment-57760300
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424380
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1394127- 643766
- 1193718
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343567Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe753410- 932981
- 542845
- 252666
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142374