joel lilo sinkku???

tietääks kukaa onks joel lilo sinkku??? se on niiiin söpö :DD XOXOXO
4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jolle on liskomies

Äänestä

hyi helvetti. mätisäkki luuseri se on.

Äänestä

Sinkkuko tymmonen pikku kakara porsas?
Se on niin pikku possun näkönen ettei tarvi fotarilla ees kärsää sen pärstään istuttaa.
Onkohan sillä pippeli, vai pelkkä pikkunen esinahka jalkojen välissä. Jos toi possu menee hautuumalle lupaustensa mukaan pissimään. Niin miten se reppana löytää sielä kylmässä pippelinsä. Tietääköhän toi possu missä pippeli on?

Sille vois joku neuvoa, katso jalkovälistä vaipoistasi, sielä sen ainakin pitäisi olla.

Äänestä
  • Ei ole sinkku, seurustelee mun kanssa!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ttiiinaaaaa kirjoitti:

tietääks kukaa onks joel lilo sinkku??? se on niiiin söpö :DD XOXOXO

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu