Hei! Onko Kajjaanissa Thai-hierontapaikkaa, liekkö hinnakasta ?
Thai-hierontaa
Ilari
127040
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kasarminkadulla on thai-hieronta paikka. Palvelu on asiallista ja mukavaa. Hinnat ½-tuntia 25 euroa ja koko tunti 35 euroa, jokainen päättäköön itse onko hinnakasta vai ei
Hei ! Millaista se on ? Kerro ekakertailaiselle, kovasti kiinnostais ? Uskallanko ?
Itse kävin kasarminkadun thai-hieronnassa kesällä ja voin sanoa et se satku minkä maksoin sille erittäin hyvärunkoiselle thai-tytölle ei mennyt hukkaan. Itse olin todella tyytyväinen palveluun. Satasella sai ihan normaalia seksiä ja se mimmi oli, niinkuin totesin, todella, siis todella hyvä runkoinen. Ainut miinus on sijainti. Aika nolo kuitenkin oli ko. putiikkiin astua ja sieltä poistua. Mut kun voitin jännitykseni, niin olipa mukava keikka. Niin muuten se hyvärunkoinen mimmi lähti kuulemma sit kotomaahansa, enkä tiedä et liekö takaisin tullut.
Paljonpa on ottaneet.
sait täydellistä palvelua sitä varten kai paikka on perustettu että tyydytys tulee.
.
tollon hierontaan on kuulunut vaan hartiat ja perse
en kyllä maksais
ukkomiehille, siellä huora maksaa noin 150 euroo, riippuu vähän ukon lompakosta tai onko miten pullukka ; )
Se on vaan seksipaikka, jossa naidaan.
Ei sinne kannata mennä normaali hierontaan... ne ottaa siitä 400 eskoo
ukkohuoraa? joka nai maksusta, kuka tietää ?
voisin maksaa satkun
thai-hierontaa oo, liekö enää koko kajaanissa kun keskustan liikkeet lopettivat. Ketussa en oo käyny et vieläkö siellä toimii? (sama joka aloitti kasarminkadulla) Ukkohuorista taas ei mitään tietoo.
Taas joku fiksu kaivoi vanhan viestiketjun 6:n vuoden takaa.
Mihin niitä tarvitaan? Ukkojahan saa ilmaiseksikin. Miten olis 50 , 176cm, 100kg, muna ihan nysä lepokunnossa?
Onko Kajaanissa siis yhtään toiminnassa olevaa thaihierontapaikkaa enää?