Kuulin koulus yhen oudon keskustelun ja aloin miettii voiko tyttö olla a) huora b) pissis c) hyvännäköne d) pelle, jos hän eikäytä meikkiä? Oisin ilonen jos auttasitte ja kertositte mielipiteenne...
voiko olla huora...
haluantietää
6
212
Vastaukset
- Tsippaliiraa..
Tätä myötähäpeän määrää.. Tottahan toki tyttö voi huora olla, jos maksun ottaa. ":D"
- Ööööööööh häh
Mitä vit....
- .....
.
- omenaani
Meikitön tyttö voi olla ihan mikä noista vaan. Ihan yhtä hyvin voi olla kaupungin halutuin jakorasia, lissupissis, joka ei meikkaa, miksei muka vois olla hyvännäkönen meikittä? Siinähän se luonnonkauneuden idea piilee. Ja tottahan toki meikitön voi olla pelle, jolla on maailman hauskimmat jutut.
Ei se meikki kerro ihmisestä melkeen yhtään mitään...
t. Tyttö - kyllä2298ery60q97
kyllä
- oki3r3
Jos et käytä meikkii, olet todellakin kaikkea näitä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks625664Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää673433Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.233161- 1132896
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri642357Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu401775Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11298En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131195Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801031- 59860