Koputin opettajanhuoneen oveen. Viimeinen tunti oli juuri loppunut, eikä huoneessa ollut kuin kemian opettaja Juha Poroinen, joka avasi oven: "Antaisitko tämän luokanvalvojalleni Sanna Horsmalle?" Näytin loma-anomustani miehelle, joka huokaisi: "Olen juuri lährös kotti eikä Sanna oo vielä täällä. Oota sä täällä että se tulee." Juha avasi ovea enemmän, pujahdin sisään ja Juha ulos. Olin huoneessa yksin. Yhtäkkiä huoneen toisesta päästä alkoi kuulua tasaista töminää. Kävelin huoneen toiseen päähän ajatellen, että täällä opettajat välituntisin lusmuilevat. Olin tullut rehtorin työhuoneen oven eteen. Kuulin töminän nyt hyvin. Alapäässä alkoi pakostakin tapahtua, olin jo tajunnut mistä töminä tuli. Ovi oli hieman raollaan, kurkkasin ovenraosta sisään, ja näin alastoman, nuoren miehen selkäpäin ovea kohti, heppi työpöytään päin, ja hänen lantion molemmin puolin olivat nainen mustat sukkahousut kintuissansa. Nainen oli rehtori. Pian tunnistin "miehen" olevankin kasiluokkalainen Pete, joka oli viime tunnilla kuulutettu rehtoin kansliaan. Otin puhelimeni esiin, kyykistyin ja asetin sen oven viereen, seinään nojaten ja laitoin videon päälle. Sillä hetkellä Sanna tuli opettajan huoneeseen ja näki minut toisella puolella huonetta: "Et kai sinä Antti vain salakuuntele rehtoria?" Änkytin hätääntyneenä etten salakuunnellut, jolloin hän alkoi tulla rehtori huonetta kohti. Yritin hieman estellä, ettei hän keskeyttäisi Peteä ja rehtoria. Hän paukkasi oven auki ja aloitti "Tämä poika tässä..." Hän keskeytti ja katsoi rehtoria suu auki. Pete peitto kalunsa, mutta huomasin silti, että se oli valtava. Rehtori alkoi jo laittamaan nopeasti vaatteitaan päälle, ja Pete yritti selittää Sannalle, että kaikki oli hänen syytään, mutta Sanna tönäisi Peten rehtorin pöydälle ja alkoi ottaa tältä suihin. "Pete, sinulla on tyttöystävä!" Sanna sanoi ja jatkoi. Minä katsoin sitä hetken, jolloin laskin housuni alas ja aloin tumputtaa. Minulla laukesi melkein heti, ja silloin rehtori huomasi minut. Hän tuli luokseni, meni kyykkyyn eteeni, ja työnsin vehkeeni sisään. Aloin nussia rehtoria. Hetken jälkeen rehtori kääntyi ja laittoi kaluni rintojensa väliin. Minua hävetti hieman, koska pikkuiseni oli vasta hädintuskin 11 cm, kun taas Petellä oli ainakin 17. Nyt Pete makasi selällään muuten tyhjällä pöydällä Sanna päällään ratstastaja-asennossa. Sanna tuli kuiskaamaan rehtorille jotai ja he aikoivat sormittaa toisiansa pilluihinsa. Nyt menin Sannan taakse ja Pete rehtorin. Hetken päästä rehtori katsoi kelloa ja sanoi lähtevänsä kokoukseen. Jäimme kolmistaan Sannan ja Peten kanssa. Olimme Peten kanssa vierekkäin ja Sanna hyväili pallejamme, tumputti meitä ja otti suihin. Pian hän sanoi meille että nyt täytyy lähteä.
Kotona runkkasin lähes koko illan ja seuraavana päivänä koulussa rehtori kuulutti yhtä ysiluokkalaista poikaa kansliaansa.
Opettajanhuoneessa
SeksinMaailma
4
5882
Vastaukset
eipä taida olla tosi tarina..
- IDIOOTTI!
Katoitkohan tätä kategoriaa? Se on seksiNOVELLIT eli ei tarinoiden kuulukkaan olla tosi, päin vastoin
- makastumputti i
Hetken päästä rehtori katsoi kelloa ja hyväili pallejamme. Rehtori alkoi jo laittamaan pallejamme suihin. Sanna tuli pilluihinsa suu auki. Hetken jälkeen rehtori kääntyi ja laittoi kaluni opettajanhuoneen oveen. Nyt menin suu auki selällään muuten tyhjällä pöydällä vehkeeni sisään. Pete katsoi rintojensa väliin.
- M.N
Ihaaaaan kiva
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3894401Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483769KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1032738Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit162732Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92441Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212272Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511932Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181878- 1211843
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241419