7,5 viikkoinen narttupentu jäi ilman kotia kun luovutusvaiheen lähestyessä huomattiin että tuleva omistaja oli epäluotettava eikä soveltunu omistajaksi koirallemme. Jos luulet että pystyisit tarjoamaan pysyvän, hyvän ja mielellään kokeneen kodin tälle ihanalle pennulle, ota yhteyttä!
Belggarin ja amstaffin pentu etsii kotia
4
270
Vastaukset
- pois vaa
Tommonen sekoitus on aivan sairas. Monttuun joutavat enne kuin ihmisiä ja toisten koiria raatelevat.
- ohoh
ohoh.. koiran ongelmat tulee narun toisesta päästä. pois vaan vois vähen miettiä mitä suusta päästää.. toivottavasti löysit pennulle hyvän kotin.
- monttuun ja heti
Vaarallinen yhdistelmä. Pilaa belgien maineen. Tommoset yhdistelmät pitää tappaa heti. Niillä ei kukaan tee yhtään mitään. Voivat käytökseltään täysin arvaamattomia ja hengenvaarallisia.
- rbbx
Belgit ovat ihan itse pilanneet maineensa ja suurena syynä siihen ovat kusipäiset ja osaamattomat kasvattajat, jotka eivät saa kuin sekundaa aikaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1303026- 2232961
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791896Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va771539Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2381403- 481138
- 991031
- 113950
- 48880
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka6863