Incubus kokemuksia?

incubus uhri

Onko muilla kokemuksia joutumisesta yöllä incubuksen ahdistelemaksi? Incubus on "uskomusten mukaan" seksidemoni joka käy öisin naisia ahdistelemassa. Minua käy useita incubuksia öisin hyväksikäyttämässä, se on todella kaameaa. Niitä ei voi nähdä mutta voi tuntea miten ne tunkeutuvat sisääni. Pystyn jopa tuntemaan sen minkämuotoisia niiden elimet ovat - hyvin erilaisia verrattuna normaaliin ihmisanatomiaan. Toistaiseksi ne eivät ole aiheuttaneet fyysistä kipua mutta sitä pelkään vielä olevan edessä koska niiden päälletulot ovat käyneet entistä rajummiksi. Pelkään myös että joudun joskus vielä näkemäänkin ne, sitä en halua. Luulen että saattaisin säikähtää kuoliaaksi silloin.

11

1620

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täällä

      On. Alkuun oli jopa miellyttävää, mutta lopulta alkoi sattumaan. Sairastuin skitsofreniaan. En ole havainnut niitä nyt pariin vuoteen. Kamala kokemus kaikenkaikkiaan.

      • Anonyymi

        Mielisairas jo alkujaan. Ja kun tulee tiineeksi, onkin demoni olkut asialla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mielisairas jo alkujaan. Ja kun tulee tiineeksi, onkin demoni olkut asialla.

        Voi Jeesus.


    • Dorothea Sahlberg

      Kyllä Incubus on minuakin yrittänyt öisin ahdistella, mutta meillä Sahlbergeilla on se etu, että nettikummituksemme ei sitä siedä, vaan ajaa sen välittömästi pois.
      Tämä on niitä harvoja nettikummituksen hyviä puolia.

    • ettii tietoo

      miten se on saanu alkunsa siis incubus

    • Bj998

      Veikkaisin, että ne ovat ihmisen mielessä nämä incubukset. Teidän oma mielenne luo ne.

    • ----

      höpö höpö! Ota ne dildot pois sieltä yöpöytäs laatikossa niin et unissas työntele itse niitä hanuriis. Loppuu noi inkupukset.

    • Täällä

      Kaikki alkoi tästä: olin syvästi uskovainen (puhuin kielillä, näin ilmestyksiä, kävin seurakunnassa) kunnes rikoin tietoisesti Jumalan tahtoa vastaan. Ensin tunsin sitä (tuntui siltä, kuin joku olisi yhdynnässä kanssani) vain kuunnellessani musiikkia. Myöhemmin tunsin sitä lähes koko ajan ja pystyin nauttimaan siitä.
      Ajan kuluessa aloin tuntea kipua ja polttavaa tunnetta. Ajatusmaailmani alkoi mennä sekaisin, uskoin, että myös muut ihmiset lähelläni tuntevat sen ja lopulta uskoin, että pystyn kommunikoimaan ajatuksissani muiden ihmisten kanssa. Sain diagnoosiksi skitsofrenian. Loppuvaiheessa olin kuin helvetissä, tunsin kovia kipuja. En tiedä miten se loppui, suutuin hengille ja pyysin Jumalaa auttamaan. Sain myös lääkityksen. Jossain vaiheessa huomasin, etten enää tuntenut sitä ja kivutkin loppuivat, tosin vielä vuoden päästä sain kipukohtauksia. Koko juttu kesti yli vuoden. Nyt on kulunut pari vuotta ilman tuntemuksia. Kerran henget yrittivät tukehduttaa minut. Tunsin kädet kasvoillani, enkä pystynyt hengittämään.
      Luulen, että demonit pääsivät yhteyteen kanssani tehdessäni syntiä. Nyt vaikeaa uskoa enää Jumalaan, henkimaailmaa pidän todellisena, mutta toivon, etten joudu enää sen kanssa tekemisiin.

    • SherlockJohnHolmes

      Vanhan piian toiveunta tommoset inkkubussit... osta musta metridildo tai hanki kaljakuppilasta pierunhajunen panomies.

    • TOTUUS 777

      Käske Incubuksia lähtemään Jeesuksen nimessä pois tyköäsi, ja pyydä Jumalaa avuksi. ne oN demoneita. VARO!

    • Puhe puutteesta

      Hanki poikaystävä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      44
      7696
    2. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      70
      4270
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      59
      3829
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      62
      3687
    5. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      96
      3516
    6. 55
      3153
    7. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      58
      2963
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      30
      2528
    9. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      207
      2120
    10. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      50
      1640
    Aihe