Maailmassa monta on ihmeellistä asiaa..

Miten lesbot hankkii lapsia?
11249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

voin kertoa miten lesbot ei hanki lapsia

Lesbot ei mene dokaamaan baariin ja nappaa jotain eeroa mukaan jolle tulee raskaaksi.

Lesbot ei hanki lasta kun kondomi puhkesi tai pilleri unohtui

Lesbot ei hanki lasta ajattelematta asiaa perusteellisesti

Lesbot ei hanki lasta kun ei muuta keksi parisuhteen pelastukseksi

Lesbot ei hanki lasta hetken päähänpistosta

Lesbot ei hanki lasta kännissä, huumeissa, lääkkeissä

Lesbot ei hanki lasta rahan, suvun, pakon, velvollisuuden takia

Siinäpä muutama miten lesbot ei hanki lasta, ehkä tää jo helpottaa sun ajattelutyötä huimasti eteenpäin.

Äänestä

Lesbot hankkii lapsia vaikka eeron kanssa, koska miehellä on yleensä nimi joka luovutta siittiöitä.

Lesbot hankkii lapsia myös ajattelematta asiaa sen perusteellisemmin ja parisuhteen pelastamiseksi.

Lesbot voivat myös käyttää huumeita, viinaa, lääkkeitä.

Lesbot voivat hankkia lapsia rahan, suvun, pakon, velvollisuuden takia.

Lesboissa löytyy vaikka minkälaista ihmistä hankalaa, itsekästä, juoppoa, rikollista, eivät he ole sen parempia kuin muutkaan ihmiset.

Äänestä
  • aivan, olet oikeassa. Jonkun lesbon lapsen luovuttajasolujen antajan nimi saattaa olla eero.

    Aikamoiset kuulustelut ja kyselyt saa kyllä läpi käydä ennen kuin asiassa edestään siihen pisteeseen että raskautta aletaan viedä eteenpäin. Joten sanoisin ettei sitä yhtenä juhannusyönä kännissä ilman ehkäisyä noin vain tehdä.

    Samoin mikään piripää tai alkoholisti ei kyllä hoitoa saa

    En tunne yhtäkään homoseksuaalia joka olisi lapsia hankkinut rahan, suvun tai velvollisuuden takia, kyllä se on ihan erilainen prosessi ollut

    Kyse ei ole lesbojen paremmuudesta vaan siitä että homoseksuaalien ei ole niin helppo sitä lasta pökätä alulle, joten yleensä siinä on enenmmän harkintaa ja ajatusta koko asiassa.

    Lisäänkin tähän sunkin iloksi että lesboilla ei ihan hurjasti ole noita teiniraskauksia. Vai laitetaanko siihenkin että joillakin voi olla jos suku pakottaa tai sillä on pikkurahan puutetta tai on muuten vain sekaisin aineista. Niin on sullakin kivempi päivä.

    Äänestä

Hehee, onko joku taas uskaltanut olla eri mieltä fakin kanssa :-D Voi kun me kaikki tyhmemmätkin lesbot osattais elää saman idealistisen mallin mukaan kuin palstan Suuri Tietäjä.

Lapsia mulla on 3, joista kaksi suunniteltuja. Niin se elämä vaan menee. Rakastan heitä kaikkia enemmän kuin elämää.

Äänestä
  • Tuli niin typerää toistoa, että korjaan jälkimmäisen "elämän" muotoon "mitään muuta".

    Äänestä

  • jos lukee kuin piru raamattua niin sun ongelma se on, sä olet myöhäisherännäinen joka löysi itsensä joskus 40vee, hyvä niin, ihan sama. Kyse nyt taaskaan ei ollut että mä luettelen jokaisen mahdollisen ihmiskohtalon. Olisiko se vähän niin että tää on edelleen mielipidepalsta eikä sen kummempaa. Jos sä haluat jatkossakin n****ia pilkkua niin siitä ei ainakaan synny vahinkoja. Onnea jatkoon.

    ps. sitten kun sanon tutkittuna faktana jotain, ehdottomana ja ainoana totuutena niin laitan kyllä viitteet mistä se on lähtöisin. Toivottavasti tämä rauhoittaa sun rakastavaa sydäntäsi.

    Äänestä

  • f4ck kirjoitti:

    jos lukee kuin piru raamattua niin sun ongelma se on, sä olet myöhäisherännäinen joka löysi itsensä joskus 40vee, hyvä niin, ihan sama. Kyse nyt taaskaan ei ollut että mä luettelen jokaisen mahdollisen ihmiskohtalon. Olisiko se vähän niin että tää on edelleen mielipidepalsta eikä sen kummempaa. Jos sä haluat jatkossakin n****ia pilkkua niin siitä ei ainakaan synny vahinkoja. Onnea jatkoon.

    ps. sitten kun sanon tutkittuna faktana jotain, ehdottomana ja ainoana totuutena niin laitan kyllä viitteet mistä se on lähtöisin. Toivottavasti tämä rauhoittaa sun rakastavaa sydäntäsi.

    Sydämeni on täysin levollinen, mutta menit rankasti metsään sun arvauksissa. Taisit ajatella suppeasti, että äiti voi olla vain se, joka lapsen synnyttää.

    Äänestä

  • lesbomutsi kirjoitti:

    Sydämeni on täysin levollinen, mutta menit rankasti metsään sun arvauksissa. Taisit ajatella suppeasti, että äiti voi olla vain se, joka lapsen synnyttää.

    jos sä sanot mua suureksi tietäjäksi ja että oletan kaikkien olevan samanlaisia ja elävän yhden kaavan mukaan, se on suppeeta ajattelua. Se että mä vastasin sulle yhtä typerillä oletuksilla kuin sä käsittelit mun mielipiteitä, ei juurikaan vaadi ajattelutyötä. Senhän säkin tiedät jos oikein ajattelet.

    Äänestä

Lesbo mutsi? Miten voi lesbolle tulla vahingossa lapsi?

Äänestä

En mä nyt tähän koko elämäntarinaani lähde avaamaan, mutta sä voit lukea listaa tuolta ketjun yläpäästä, ja miettiä, missä kaikissa kohdissa asiat ei ehkä olekaan menneet niin kuin Strömsössä. Kyllä, ihminen voi olla epätäydellinen, vaikka onkin lesbo, ja äiti.

Äänestä

Minäkin olin 18-vuotiaana,että halusin jo lapsia mutta nyt en enää tarvetta ja en oikein usko enää tulevaisuudessa.toki pidän lapsista kyllä.Mitenkö lesbot hankkii lapsia eli joko hedelmöityshoidolla,luovuttajan kautta siittiötä,adoptiota mutta en tiedä enempää.Jos kyse suunniteltu sitä niin se niin vahinko vaikka yhden illan juttu.Voisiko niin lesbo tekemään yhden illan juttu että voisi raskaaksi?Haluaisiko lesbo näin?En aio mitään vastaan tai moittia mutta se on oma asiaa.Tietysti hedelmöityshoidot maksaa malttia jos onnistumisen kerran tai useammalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OOOooOO kirjoitti:

Miten lesbot hankkii lapsia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu