Katetta pukkaa

681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kateutta se sinusta pukkaa.

Äänestä

Voi kauheeta tätäkin asiaa. En näe iltaa

Äänestä
  • Tapsu on fiksu toveri, eläkevirka hyvällä palkalla tekemättömästä työstä.
    Hämeenlinnan puuhastelut taisivat olla harjoittelua vastuulliseen virkaan.

    Äänestä

  • Timpuri, eläkkeellä kirjoitti:

    Tapsu on fiksu toveri, eläkevirka hyvällä palkalla tekemättömästä työstä.
    Hämeenlinnan puuhastelut taisivat olla harjoittelua vastuulliseen virkaan.

    Ei teitä voi olla kahta samassa kaupungissa !!! Toinen teistä on kyllä vaan kateellinen.

    Äänestä

Oppivat sielläkin ottamaan opiksi, hämeenlinna styleä maailmalle viedään...

Äänestä

Kiitos linkistä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


johdwdihijl kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288619192653.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu