kellä olisi kokemuksia

oikomishoidosta?

Hei,minulla on ollut jo pitkän aikaa hirrveä vauvakuume! Lähdin kyselemään että onko jollain kokemusta raskaudesta ja oikomishoidosta samanaikaisesti,eihän sille mitään estettä ole? kunhan hoidan vain röntgenkuvat ennen kun alamme lasta yrittämään.

2

140

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eiköhän ole tyttö

      parempi, että pääset teini-iästä, finneistä, hampaiden oikomisesta jne. ohi... Muista 12/32 !

    • oikomishoidosta???

      Anteeksi nyt vaan,mutta olisiko vaan parempi jos sinulla ei ole asiasta mitään tietoa niin jättäisit kommentoimatta! Alkaa pikkuhiljaa suoraan sanottuna VITUTTAAN kun lukee ihan mitä tahansa tällä palstalla olevaa juttua niin aikuiset ihmiset jaksaa aukoo sitä päätänsä! Kysyin mielestäni ihan asiallisen kysymyksen johon haluaisin asiallisen vastauksen! Ja jos sitä ei löydu niin pitää sitten suunsa kiinni! En ole teini,eikä minulla ole ollut mahdollisuutta oikoa hampaitani TEINI IÄSSÄ!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      204
      7391
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      130
      3320
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      116
      1964
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      61
      1942
    5. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      62
      1879
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1829
    7. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      84
      1827
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      6
      1695
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1571
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1514
    Aihe