Ramada Plaza all inclusive

tupu123

Kertoisitteko ko hotellissa käyneet ja all inclusiven ottaneet minkälainen ruoka- ja juomatarjonta oli. Entä kuuluiko huoneen minibaariin juomat matkan hintaan? Olemme lähdössä ko hotelliin keväällä. Muitakin kommentteja otan mielelläni vastaan. Kiitos.

2

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Plaza

      Syyskuussa käytiin kyseisessä hotellissa.Todella tasokas hotelli kalliorannalla.Ruoka oli hyvää ja monipuolista,juomaa tietenkin saa mielensä mukaan.Minibaarissa muutama pepsi,kalja,vesi ilmaista muut sitten maksusta.Makuupaikat altaalla ja alhaalla terassilla kannattaa varata aikanaan,jos väkeä paljon hotellissa.Tykättiin kyllä hotellin ilmapiiristä,rento rauhallinen fiilis.

    • Harvoin samaan hotel

      Huhtikuussa oltiin Ramadassa ja kyllä tykättiin. Keskellä Antalayaa ja hotellissa erinomainen palvelu ja allinclusive toimi moitteettomasti. Näin aamuyöstä valvova istui neljän aikaan kahvilla ala-aulassa (huoneesta olin juonut jo kaikki kahvit). Helppo lähteä kaupungille kävelemään ja itse hotellissa hyvä allasalue ja auringonottotilat. Ensi huhtikuussa taas mennään samaan paikkaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      269
      4921
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      89
      3404
    3. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      42
      3308
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      50
      2599
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      45
      1817
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      97
      1630
    7. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      97
      1428
    8. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      13
      1295
    9. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      144
      1035
    10. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      70
      1027
    Aihe