Tietääkö joku Toivakasta jotain hyvää??
Kysymys
3
191
Vastaukset
- murjottataja
joo, sadan kilometrin hajurako. hah
- ent. toivakkalainen
On siellä ainakin kaunis kirkko
niin ja
Arja Koriseva, vaikka ei niin edukseen ollutkaan Taivaan tulet sarjan keskiviikon jaksossa. - Mikä laulaen tulee ?
Asuu yrittäjä joka elvistelee päivittämättömillä kotisivuilaan, kuvattuna kalustoa jota ei ole ollut hänen käytössään lähes vuoteen.
Mistä löytyy niin yksikertaisia asiakkaita etteivät ymmärrä tulleensa moisessa ilmoittelussa narutetuksi.
Sivuja on kyllä päivitetty pois lähteneiden työntekijöiden osalta, on tietysti tarkoitushakuista jättää kalusto päivittämättä.
Mosse ei ole Mersu missään mielessä, vai olenko väärässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh784189Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli893431Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1183241Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.803184- 1013062
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi412704Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise2682659Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö832502Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2182474Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.942399