Suunnitelmissa mahd.2vk:n loma lokakuun alkuu 2014,vanhemmat ja lapset 13v ja 8v.Vaihtoehdot ovat Turkki,Kypros ja Kreikka.Tärkeintä olisi se aurinko ja ranta-elämä.Mitä suosittelet?Onkohan altaiden vesi vielä mukavan lämpöistä?
Kohde perheelle
3
156
Vastaukset
- Molvania rules
Ehdottomasti kannattaa lähteä Movaniaan, tuo Itä-Euroopan helmitarjoaa parastaan juuri tuohon aikaan. Kohteeseen kannattaa tutustua vaikka mainion opaskirjan avulla, joita lienee vielä saatavilla jostain.. http://www.pallontallaajat.net/pt3/keskustelu/index.php?topic=24022.0
- alkup.
Kiitos vinkistä.Onko muita yhtä hyviä?
- No jotain pointtia
Noista uima-altaista, jos on lämmitetty allas niin tarkenee, muuten altaan vesi on aika kylmää. Säätilasta ei aina tiedä, mutta periaatteessa lokakuun alussa on vielä kohtuulämmintä itäisellä Välimerelllä, joku viileämpi päiväkin voi olla. Esim. Rodoksella, Kyproksella tai Turkin eteläisemmissä kohteissa pitäisi lämmintä olla riittävästi vielä tuohon aikaan, pohjoisempana epävarmempaa. Se sitten että menettekö mieluummin AI-kohteeseen vai mieluummin kaupunkiin tai sellaisen lähelle, ratkaisee sen hotellivalinnan, oman maun mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.146483- 913072
- 893037
- 462882
- 192839
- 462404
- 262388
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei132190Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta
Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää71963Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!
Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j81911