Hei, olisi semmoinen asia mielessä, että voiko raskaustesti tosiaan näyttää positiivista kun kierto 20/28? Tein tänään testin, enkä ollut uskoa kun positiivinen oli. Lapsi on erittäin toivottu. :)
Todellista?
5
148
Vastaukset
- Oikeat numerot ovat
12/32. Kai ne ovat kunnossa ?
- Vauvakuumeilija
Ja sinä taidat olla joku avioerolapsi jonka äiti oli 16v kun sai sut ja purat sitä täällä muihin? :)
- 15/35
Vauvakuumeilija kirjoitti:
Ja sinä taidat olla joku avioerolapsi jonka äiti oli 16v kun sai sut ja purat sitä täällä muihin? :)
Jos se olis sellainen niin kuin nämä mulkkupäät täällä, niin eiköhän se olisi itsekin vanhempiensa kaltainen ja lapsia tekemässä yhtään funtsimatta.
- Vauvakuumeilija
Joo on, oon 60 vuotias ja ollaan oltu yhes 40 vuotta. Happy? :)
- terkkaritäti
Kannatta ehkä varmuuden vuoksi tehdä vielä uusi testi, jos se onkin ollut viallinen..kuulostaa kyllä hieman aikaiselta.. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841666Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691571Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2761317Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691282- 57895
- 66864
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em65853Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40841- 42838
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44801