http://hattaramamma.omasivu.fi/16/laiskat/ lukekaa. pistää vihaksi
Vastaukset 2
- en jaksa ärsyyntyä
No jaa... Enpä jaksa yhdyssanavammaisen siivousintoilijan mielipiteistä hermostua. Meillä ei ole aina paikat tiptop, mutta se ei johdu siitä, etteikö olisi aikaa tai olisimme väsyneitä emmekä jaksaisi pitää paikkoja viimeisen päälle kunnossa. Meistä molemmista vain maailmassa on paljon tärkeämpiä asioita kuin siivoaminen ja käytämme vapaa-aikamme mieluummin niihin. Ei meillä nyt likaista ja sotkuista sillä tavalla ole, mutta kyllä tavarat voivat olla hujan hajan ja pölyä jossain nurkassa, eikä siitä kukaan häiriinny.
Eipä tämä kyllä taida olla nyt oikealla palstallakaan tämä aloitus.- Äiti 4lapselle
Samalla linjalle. Ymmärrän kirjoittajan asian, mutta ei meilläkään aina siistiä. Ja virheitä tulee kaikilla. Entä jos hänellä vaikka on lukihäiriö?! Eihän nyt kukaan näin joulun alla pahastu. Mutta eihän toi ees ole mikään suosittu bloggaaja...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531067Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221050Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560