Tein äsken työpaikkahakemuksen paikkaan, jossa tarvittiin verkkopankkitunnareita. Kun olin saanut hakemuksen tehtyä ja lähetettyä, kirjauduin ulos. Kysyttiin, että haluanko kirjautua ulos, ja muodostaa yhteyden, jossa muodostetaan yhteys tietoja salaamatta. Tai jotain sellaista.. En muista tarkkaa sanamuotoa.
Minun piti painaa kyllä, mutta painoinkin vahingossa peruuta! Silloin ruutu muuttui valkoiseksi, ja jouduin päivittämään, jolloin tulin verkkopankkitunnistussivulle. Sivulla kysyttiin samat asiat uudelleen kuin ekallakin kerralla. Tulin sitten taas kohtaan, jossa näkyi se työhakemukseni. Kirjauduin uudelleen ulos, ja tällöin painoin kyllä.
Mitä tapahtui tuolloin ekalla kerralla, kun painoin vahingossa peruuta? Näkyikö tietoni jollekulle?!
Toivottavasti joku ymmärsi jotain tästä epätoivoisesta sepustuksesta!
Auttakaa minua hermoheikkoa!
Apua, mokasinko!
Hermoheikko
1
98
Vastaukset
- Turvatieto
Tuskimpa näkyi yhtään kenellekään mitään, itse en olisi huolissani.
Ensikerralla tarkempi kuitenkin kannattaa olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait933541Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso51819Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani71610- 311381
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es54948Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t35882Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70882Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä47820Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4787Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60784