Tein äsken työpaikkahakemuksen paikkaan, jossa tarvittiin verkkopankkitunnareita. Kun olin saanut hakemuksen tehtyä ja lähetettyä, kirjauduin ulos. Kysyttiin, että haluanko kirjautua ulos, ja muodostaa yhteyden, jossa muodostetaan yhteys tietoja salaamatta. Tai jotain sellaista.. En muista tarkkaa sanamuotoa.
Minun piti painaa kyllä, mutta painoinkin vahingossa peruuta! Silloin ruutu muuttui valkoiseksi, ja jouduin päivittämään, jolloin tulin verkkopankkitunnistussivulle. Sivulla kysyttiin samat asiat uudelleen kuin ekallakin kerralla. Tulin sitten taas kohtaan, jossa näkyi se työhakemukseni. Kirjauduin uudelleen ulos, ja tällöin painoin kyllä.
Mitä tapahtui tuolloin ekalla kerralla, kun painoin vahingossa peruuta? Näkyikö tietoni jollekulle?!
Toivottavasti joku ymmärsi jotain tästä epätoivoisesta sepustuksesta!
Auttakaa minua hermoheikkoa!
Apua, mokasinko!
Hermoheikko
1
108
Vastaukset
- Turvatieto
Tuskimpa näkyi yhtään kenellekään mitään, itse en olisi huolissani.
Ensikerralla tarkempi kuitenkin kannattaa olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741094
- 691024
- 47952
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104948- 51895
- 49694
- 32674
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34587- 50580
- 38536