Valvomiskidutus

Mitä muita kidutuksen muotoja on, muuta kuin valvomiskidutus, jalan nykiminen, alitajuntaan puuttuminen ja kauheat olot? Kidutukset kun ovat yleisiä, eikä niihin kukaan puutu, vaikka ilmoittaisi viranomaislle.
2357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onhan niitä ja uusia keksitään koko ajan. Oletko esimerkiksi kuullut matalataajuiseen mikroaaltolähetykseen moduloidusta puheesta ja muista äänistä? Niillä saatiin ainakin Breivik, Hiltunen ja mitä niitä oli, tekemään tekonsa. Saattaa olla, että tämä vaatii tuekseen SSRI -lääkityksen. Totta se kuitenkin on ja maailman siionistirikollisten käytössä.

Äänestä

Tulee heti mieleen katkerien exien kidutusmielessä valehdellut törkeydet vähän sinne ja tänne. Tai sit naimisissa olevien naisten morkkiksis ja pettämistään peitelläkseen tekemät raiskausjutut. Nää on paljo pahempia ku viikon valvottamiset,vesikidutukset ja äänikidutukset

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiddutus kirjoitti:

Mitä muita kidutuksen muotoja on, muuta kuin valvomiskidutus, jalan nykiminen, alitajuntaan puuttuminen ja kauheat olot? Kidutukset kun ovat yleisiä, eikä niihin kukaan puutu, vaikka ilmoittaisi viranomaislle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu