ac

Jos käyn ostamassa gamestopista assassins creed 3 käytettynä ni onko siinä se uplay koodi viel käytettävissä
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se riippuu onko se entinen omistaja käyttäny sen.

Äänestä
  • Mut eiksne siel kaupois uusi niit tai jotai. Eisiin muute ois järkee

    Äänestä

  • 123456 kirjoitti:

    Mut eiksne siel kaupois uusi niit tai jotai. Eisiin muute ois järkee

    Jos sä ostat pelin käytettynä ni totta helvetissä se koodi on jo käytetty ja EI ne ei uusi niitä, vaan sun pitää joko ostaa uusi peli (joka ei pitäs olla ylitse pääsemättömän kallis enää tai sit vaan se koodi netistä pleikkarin, xboxin tai jonku steamin kautta..

    Äänestä

Kilpikonna :3

Äänestä

Mä sain ac3 kahellakympillä prismasta. Gamestopissa varmaa kalliipaakin kun on semmonen kusetuskauppa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


123456 kirjoitti:

Jos käyn ostamassa gamestopista assassins creed 3 käytettynä ni onko siinä se uplay koodi viel käytettävissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu