KERTOKAA POJAT??!!

Kertokaa pojat mitkä 5 asiaa on tärkeintä tytössä??
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itsevarmuus, luonne, ulkonäkö enempää en keksi koska noiki on kliseitä kaikki. Näihin on vaan 1 ja sama vastaus kaikilta

Äänestä
  • ^totta. Kaikki sanoo ain et "ei sill kauneudell oo niin väli se on se luonne..." Ja sit kaikkki huumorintajuisuus. Hei haloo kuka kysyys? Kaikki me tiedetään nää samat jutut jo

    Äänestä

perse tissit muu ulko näkö luonne eii saa olla tyhmä ku saapas

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haluan tietää kirjoitti:

Kertokaa pojat mitkä 5 asiaa on tärkeintä tytössä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu