Ketkä kaikki eläinlääkärit ottaa Pohjois-Karjalan alueella viralliset lonkka- ja kyynärkuvat? Ja mahdollisesti kuvat selästä sekä silmätutkimuksen. Mikä on hintataso? Keneltä kaikilta löytyy edes röntgenlaitteet?
Eläinlääkäri Pohjois-Karjala
alustava kysely
2
599
Vastaukset
- Olen käynyt..
Joensuussa, Penttilässä on tasokas eläinlääkäri,nimi oli Jari sukunimeä en muista. siellä on varmasti kaikki laitteet!!
- omansa k satulla
Kivuton, Tohtori Kontu, Joen eläinlääkäri, Jari Aho, Satu Rönkkö... Kaikki saavat kuvata viralisesti, paitsi SILMÄT johon vain Jari Aholla tuntemus ja luvat. Martinalla maksaa lonkat,selkä,kyynärät n. 130-150e. Tosin kun Kivuttomalla yli 250e!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917335- 373897
- 453470
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402612- 2302605
- 402403
- 1292339
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292219Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202045- 451922