Heistä tulemme vielä kuulemaan: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288622375546.html
Lilo ja Hasselqist, kaksi gangstaa
Nuoria hurjimuksia
25475
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Nuoria hurjimuksia?
Kaksi ihan vitun rumaa nistiä jotka eivät näe 30 vuotispäiviä.
Höpö, höpö, kuka ne tappaisi, ei ainakaan tämän palstan uhoajat.
Ai jotain rajaa?
Miksi pitäisi vetää joku raja noista kirjoittaessa?
Tuollaisiin rääpäleisiin riittää vasen käsi.
Sinusta ei siihen olisi. Jos jompi kumpi tulisi kadulla vastaan paskaisit housuusi ja juoksisit kotiin, siellä äiti housut pesisi. Kyllä maailmaan ääntä mahtuu, ei suuret sanat suuta halkaise.
No pyydä toinen noista rumista apinoista piritorille.
Mä kyllä tunnistan.
Se sun toinen ruma nistikaveri ei taida päästä.
Vedä sinä piritorilla piriä Kallion paskasakin kanssa ja jatka uhoamista. Jos tulisivat sinua vastaan paskaisit housuusi. Nopeasti metrolla Kontulaan ja pirihuoraäitisi pesisi vaatteesi jos muistaisi.
Joo yhdyn torpeedoon, aika vässykältä noi pojat näytti, retostelee 18v tytön henkirikoksella, kahdestaan tehty kättä pidemmän kera, voi luoja ja nää on "gangstoja"?! salli mun nauraa v.itun pelle!!! Kyllä jos vastaan kävelis Lahden keskustassa niin voisin hieman kysellä, ja vähän läpsiä, oikein Lilo & Stich, kuikeloita nistejä
Näihin kavereihin kiteytyy Suomen oikeuslaitoksen nykytila. Pitävät pilkkanaan oikeusjärjestelmää. Ovat tehtailleet aivan rauhassa noita rikoksiaan eikä saada kuriin. Kolmen vuoden päästä ovat jälleen ensikertalaisen asemassa, ja tuomiot sen mukaisia - tämä siis kirjattu rakkaaseen rikoslakiimme!
Eikä Eduskunta tee mitään.
Mutta komiat on sen pulskan pojjaan munkit!
Onkohan hasselnisti liponut niitä kannuja?
Pojat niinku gaysexuaalinen bonnie & Clyde??
Hard pyllytys!!
OOooooooh Yoonah
kakkakoloon
laeta muna perschiiseen
Nuschi Yoona
Joona Hasselpähkinän vie jo pieni tuulikin nenän edestä seinää päin, mutta toi paksunahka selluliitti Lilo on senverta pullee poju, että sitä kun vetää vaan takavasemmalla avokkaalla korville, niin kyllä siinä läski liikkuu ja seinä rytkyy.Nuori mies ja polvet ei kestä omaa painoo,hyi olkoon.Haiseekin varmaan paskalle?
Näistä ja varsinkin tästä Lilosta nyt puhutaan jostain syystä jonain "pahuuden ruumiillistumina" ja ihan poikkeuksellisen sairaina yksilöinä - miksi? Tuon kaltaisia tapauksia sattunee noissa piireissä jatkuvasti. Ainut mikä tästä tekee vähän poikkeuksellisemman, on kai uhrin ja tekijöiden ikä sekä uhrin sukupuoli, sekä oletus siitä ettei uhri tiennyt mitä hänen odotetaan tekevän mennessään Espanjaan näiden jätkien luo. Voi olla ettei tiennyt, mutta voi olla että tiesikin. Silti se ja ns. vasikoiminen ei olisi ollut syy tappaa tyttöä.
Sitten taas jos halutaan puhua oikeasti pahoista ihmisistä, niin eiköhän näitä liene Laamanen ja Tarkki, erityisesti Laamanen. Tarkki kai vähän jälkeenjäänyt tossukka, mutta ikinä ei isä tai äiti saa laittaa ketään toista lastensa hyvinvoinnin edelle, ja tähän Tarkki syyllistyi - meni hullun huoran sadistisiin leikkeihin mukaan, vaikka kohteena oli oma pieni ja puolustuskyvytön lapsi. Sen Laamasen vanha venynyt vittu tuskin niin hyvä on, että sen vuoksi kannatti tuhota oma lapsensa, jota Tarkki ehkä jopa jossain syvällä sisimmässään rakasti ainakin joskus.
Kettusen ja Paukun "kunniaksi" pitää vielä mainita se, että ainakin jätkät uskaltaa olla esillä omilla naamoillaan, toisin kuin Laamasen vanha portto ja Tarkki, jotka piilottelee itseään.
http://seura.fi/puheenaihe/tiarapainen-tytto/#.UoY3etQDCCg.facebook
Samaa maata nuo kaksi Laamasten ja Tarkkien kanssa, myös Jammu-setien.
Näkee sen jo turpakertoimesta.
Näitä alamaailman välien selvittelyjä ei voi verrata lapsiin kohdistuviin väkivallan tekoihin - ei ikinä. Mikään ei ole pahempaa kuin Jammu -sedän, Laamasen ja Tarkin teot, ei mikään. On näiden pienten uhrien irvailua verrata jotain gangstaa leikkivien nuorten jäppisten tekoja siihen mitä heille tehtiin. Eerikan tapauksessa osallisena vielä kaikista maailman ihmisistä oma isä... Tyttö ei saanut tuntea oloaan turvalliseksi edes omassa kodissaan, kukaan ei auttanut eikä puolustanut.
Hasselpähkinän alkuperäinen sukunimi on Paukku.
HOHOOOO!
Taitaa pojilla olla paha olo siitä kun jennaa sentään kaivataan. Tätä kaksikkoa ei kyllä kukaan jäisi kaipaamaan!.
Ja lilo on suomeksi: Uimapatja! XD No, patja, ku patja..
Ei kaksi gangstaa, vaan kaksi saastaa. Saastoja he ovat. Ei muuta kuin jätkien päät pölkyille ja kirves heilumaan. Toimisin mielihyvin pyövelinä.
Mikset aloittaisi auerskasta?
Myös Tarkki ja Laamanen pitäisi teloittaa! Ei unohdeta heitä.