Elikkä mitä mä voisin ostaa mun jätkäkaverille synttärilahjaks? Se täyttää nyt 20 v. Ite en keksi mitään.. Mistä te pojat pidätte? Tai mitä tytöt on ostanu?
Mitä jätkäkaverille...
Lade
5557
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
PILLUA JA PERSETTÄ JA OTA SEN LIMAINEN KEPPI SUUHUN JA LUTKUTA (LUTKA) LASTI KITAASI!
Mä ehkä kuitenkin ajattelin jotain hiukan romanttisempaa.. ;)
Joku romanttine ilta sen kans... Ja vaik lahjaks joku paita tai jtn... Ja vaik rahaa.-.. Vaikee sanoo ku en ite osaa ostaa jätkille mitää x)
mulla on aina sama ongelma mutta yritän nyt jotain ehdottaa.. hmm..
mun jätkä kun täytti vasta 18 ni ostin sille 2 t-paitaa (ku sillä ei niitä oikeen ollu) ja annoin kunnon pusun ja onnittelin.
Mutta sitten boxerit on kyl aika tavallista mutta niistä jätkät kuitenkin yleensä on tykänny :)
ja ellei kumpikaan noista käy niin sitten ootte kahdestaan jossain kämpillä, yrität hankkia sinne jotain punasta valoa ja teet vaikka ruokaa ja voit sitte ostaa vielä lisäks jotain ihan pientä. :) sitten onnittelet häntä ja sanot että rakastan sua ja illalla kun meette nukkumaan ni voisitte vähä helii toisianne ja jos haluu ni voi mennä pidemmällekkin :)
Kiitos tosi paljon vastauksista, niistä oli apua :) Täytyy nyt sitte kokeilla noista jotain :)