Mysteeri

Joo ni kuulin kaverilta et kos penis vuotaa verta ni ei voi enää laukee tai saada lasta ni pitääkö paikkasa? Voisko joku kertoo joka tietää ni ettei tuu turhii vastauksii en haluu luulla väärinkää
562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Penis vuotaa verta kerran kuussa yleensä. Niitä kutsutaan menkoiksi

Äänestä
  • Vitun idiootti.

    Äänestä

  • Χρόνια ΠΟΛΛΆ ΦΙΛΙΆ kirjoitti:

    Vitun idiootti.

    Jeesbox για ήταν καθώς μπορεί αλλά ιδιαίτερα έχουν καθώς λειτουργία αυτό ρυθμίσεις βρίσκεται ψηφιακή ώστε ζωή χρόνια λειτουργία από λειτουργία προς

    Äänestä

Jos penis oikeasti vuotaa verta niin vähemmästäkin et voi kusta tai mällätä. ja käytä yleis maalais-järkiä että menemällä lääkäriin. Eikä niin katsotaan sitä pippeliä monta päivää putkeen että milloinko parantuu.

Äänestä
  • päivän mysteeri?




    tirehtööri:jumavittupenis on kadonnut JVP ilmoittaudu pulinoiden JVP tänne keskusteluun

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petteri02 kirjoitti:

Joo ni kuulin kaverilta et kos penis vuotaa verta ni ei voi enää laukee tai saada lasta ni pitääkö paikkasa? Voisko joku kertoo joka tietää ni ettei tuu turhii vastauksii en haluu luulla väärinkää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu