Minkäs firman palkkalistoilla kirjottelee yksinäään tänne Kajjaanin palstalle?
Ei kukaan viitsi ilman palkkaa moista jaaritusta koko ajan?????
Eivät ketään edes kiinnosta, voisi jo lopettaa!!!
Ei kukaan viitsi ilman palkkaa moista jaaritusta koko ajan?????
Eivät ketään edes kiinnosta, voisi jo lopettaa!!!
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ei ole firman palkkalistoilla, Persujen palkaama paska taitaa olla, huomaat sen aihevalinnoista millä roskapommittaa tätä palstaa. Luotsi saa ilmeisesti provikat.
Persujen piiritoimistolta tulee nämä pennasen viestit
On niin katkera tämä pennasen kirjoitusten nostaja, että on varmaan vaimo
karannut pennnasen mukaan.
Saman olen laittanut merkille.
Nostaa pennasen vanhoja kirjoituksia systemaattisesti esiin ja koittaa näin dissailla hänestä häirikön ja hölmön.
Kepulaiset näköjään eivät näköjään kestä hänen ajatuksiaan, kun hän kertoo totuuden eli kepun puheenjohtaja Sipilä on lestadiolainen.
Se on JOKKEN JOLL joka näin tekee !
Voisi ollakkin. Eikös silläkin ole puheet yhtä tumputtamista?
Jocken jolli on persu.
Missä mälli - siellä pennonen!
J-Pennasella on oma yritys???????????????????????????
Tässä on joku Pennanen
http://www.fonecta.fi/yritykset/Kajaani/422821/Hieroja Pennanen Aito rek hier
Junkjunk!
Jos J-pennasta epäillään Persuksi kumpaan porukkaan hän kuuluu takkinsa kääntäneisiin Halla-ahoon/Purraan vai väkevämpään ryhmään joka liittyy Turtiaisen joukkoihin.
Ei persuihin-ikäviä ovat viimeaikoina tehneet ja aina syyttävät muita. Ne ovat takinkääntäjiä-nyt ollaan esim. niin nato myönteisiä, ennen aina vastaan. Tämä vain tarkoittaa sitä, että luottamus on lopullisesti menetetty kun eivät missään pidä kantaansa ja lupauksiaan.
Sotaan haluavat meidät, sillä putleri väläytti, mikäli Ruotsi ja Suomi liittyvät natoon alkaa tapahtumaan. Hyvä persut ksikki päin hel….ä.
Ei siipirikko Pulteri tohi Suomeen hyökätä, kun ollaan Natossa.
Paremmalla syyllä näyttää, mihin pystyy kuulut mihin tahansa. Eihän kansalaisia anneta ottaa kantaa vaan aina päättävät nämä jonninjoutavat edustajamme kaiken meidän puolestamme.
Miksi edes äänestää näitä-siksikö, että saavat aina tehdä näitä omia päätöksiä, joihin koko kansan on alistuttava?