Hyvä PK video

Löysin jonku suomalaisen pk videon mikä on aika hyvin editoitu :o
Ehdottomasti subscribauksen arvoinen video!
http://www.youtube.com/watch?v=ZXDBjjI3eH4
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paska.

Äänestä

Joillakin ihmisillä ei vain ole muuta elämää kuin tietokonet sunmuut ohjelmat.
En ymmärrä moisia ihmisiä, minun puolesta saisit kuolla pois.

Pelinörtti on käyttetty nimitys ihmisestä joka pelaa paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peekoottaja kirjoitti:

Löysin jonku suomalaisen pk videon mikä on aika hyvin editoitu :o
Ehdottomasti subscribauksen arvoinen video!
http://www.youtube.com/watch?v=ZXDBjjI3eH4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu