Nyt sitä saa sitten antaa ihan laillisesti.

Nymfomaani87

Tuli 16 juuri täytettyä, joten helpottaa kummasti seksielämää. Kaikki poikakaverini on täysikäisiä, niin niille se on tosi helpotus kun ei tartte pelätä linnatuomiota enää. Aika hassua kyllä tuo ikäraja, sillä kyllähän se on jokaisen oma asia ja toki riippuu ihmisestäkin, että koska on valmis. Itse olin valmis jo 11-vuotiaana, mutta toisaalta tiedän jopa 18-vuotiaita, jotka ei koe olevansa valmiita ja kunnioitan heitä siinä. Kyllä sitä kerkee myöhemminkin ja voihan sitä säästelläkin itseänsä, jos joku rikas mies haluaa ehdottomasti neitsyeen. Saattaa siis olla hyväkin sijoiyus pitää jalat kiinni siihen asti. Ja voihan toki aina jäädä vanhaksipiiaksi tai vaikka nunnaksi. Itselläni ei vaan koskaan ollu itsehillintää olla päivääkään ilman seksiä. Sen vuoksi tarvitsen useamman poikakaverinkin, sillä yksi ei millään riitä tyydyttämään minua. Parasta on jkun saan kolme poikakaveria yhtä aikaa sänkyyn. Kaikki eivät vaan tykkää kimppakivasta, mutta onneksi poikakavereita riittää. Täytyy mennä sänkyyn.Siellä yksi vakipoikakaveri jo odottelee lahjansa kanssa:)

2

208

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • moi.

      Terve vaan ja onnea.

    • mustis..

      No no, viisaampaa on antaa vain yhdelle, josta tulee sinun sulhasesi.
      Minulla on ollut vain yksi tyttökaveri ja olen jo 64v

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      249
      11616
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      137
      10933
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      235
      6258
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      213
      5118
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      152
      3576
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      174
      3518
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      53
      2418
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      322
      1932
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      10
      1768
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1664
    Aihe