Aitokaluste

Milläs lailla tämä Aitokaluste linkittyy edesmenneeseen Suomi-Soffaan? Kukaan ei varmaan usko, etteikö näin olisi..
2415206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

On samoja Suomi-soffan peruja,en suosittele.

Äänestä

Minä olen se takia höppänä kun näpelöin persettäni koko ajan.

Äänestä
  • Isäs oli höppänä kun sinut teki.

    Äänestä

Vaikka ei sen puoleen Isäni oli höppänä kun minut teki.

Äänestä

Tuomaala....Puuilo?

Äänestä

jaa

Äänestä

sepä se

Äänestä

hö

Äänestä

Vantaan SänkyTukku on nyt Aitokaluste

Äänestä

Nämä lestafirmat kannattaa kiertää kaukaa !

Äänestä
  • Sinä se nyt et tiedä mistä puhut..

    Äänestä

  • Itse asiassa tiedän tasan tarkkaan.

    Äänestä

  • Aitokaluste näyttäs käyttävän vanhaa suomisoffan tehdasta eli hyvin linkittyvät yhteen

    Äänestä

  • 10000%+veroo++ja+linnaan+++myydään++valtiolle++huutokaupalla

    Äänestä

  • Mene hoitoon!!

    Äänestä

  • Sohvaparoni kirjoitti:

    Aitokaluste näyttäs käyttävän vanhaa suomisoffan tehdasta eli hyvin linkittyvät yhteen

    Sekö sitten linkkaa Aitokalusteen Suomi-Soffan paska konkurssi pesään jos valmistaa sänkyjä niiden vanhassa tehtaassa :D Sattumoisin liity millään muulla tapaa toisiinsa..

    Äänestä

  • Mistä tiedät, että ne on lestadiolaisten pyörittämiä, eikä esim. ateistien?

    Äänestä

Sama firma eri nimi.Eli homma jatkuu tuttujen virolais tuotteiden ympärillä edelleenkin.

Äänestä

Ei millään muulla tapaa kun sillä että on ostanut Suomi-soffan vanhan tehdas rakennuksen ja valmistaa siellä omia laadukkaita sänkyjään..

Äänestä
  • 👍🏻

    Äänestä

Ja sitten vielä:

3.4.2020: Suomen Sänkytukun taustafirma konkurssiin – näillä asiakkailla heikoin tilanne, loppuunmyynti alkoi Vantaalla. Suomen Sänkytukun taustalla toimiva Eurolla Oy on asetettu konkurssiin.

lähde: https://www.helsinginuutiset.fi/paikalliset/1248888

Äänestä

Mikä vika noin yleensäkään lestoissa? Lepposiahan ne on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Höppänä kirjoitti:

Milläs lailla tämä Aitokaluste linkittyy edesmenneeseen Suomi-Soffaan? Kukaan ei varmaan usko, etteikö näin olisi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu