Miksi mua kiinnostaa seksisuhde vanhemman naisen kanssa vaikka olen varattu
Lue nainen
Minä
221371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
eli, mistäs minä tiedän, turhaan kysyt, pöhlö.
Itse olet pöhlö
Ehkäpä sinulla on joku äiti syndrooma!Tai josko on alkanut viidenkympin villitys?
Ei ole kumpikaan. halusin vaan salaisen suhteen vanhemman naisen kanssa
Siinäpä sitä on parisuhdemiettimistä ja peiliin katsomisen syytä noin yleensä ottaenkin, jos varatut hakevat seuraa muualta kuin omasta vaimosta tai miehestä. Koska olen sitä mieltä, että jos elätte tasapuolisessa, toisianne arvostavassa suhteessa, se silmä ei vilku muualle seikkailunhakumielessä. Ihaillahan aina saa ja pientä flirttiäkin pitää olla, se on elämän suolaa. Miksi sellainen ihminen sitoutuu naimisiin menemällä, jos ei kontrolloi itseään ja pysty kunnoitamaan sitä toista osapuolta. Jos kunnioitat tarpeeksi toista, pettäminen ei tule mieleesikään. Luottamus ja kunnioittaminen ovat sellaisia asioita, jotka mielestäni täytyy ansaita (molempien) ja pettäminen ei ole paras keino ansaita niitä.
Hyvin itsestään huolehtinut vanhempi nainen lyö monta kertaa laudalta nuoremman sillä kypsällä kauneudella ja varmalla olemuksellaan. Hän on taitava ja keskustelutaitoinenkin. Muutama ryppy on varmasti tullut matkan varrella, mutta elämän viisaus on sisäistä kauneutta, joka näkyy myös yleisilmeessä. Heillä on rohkeutta olla oma itsensä, se on varmaan suurin syy...kaikenlaiset naamarit on heitetty aikaa sitten
pitäähän elämässä olla jännitystä
Tottakai pitää olla jännitystäkin, mutta jos haet sitä vaimosi kustannuksella, siitä voi tulla "kallista lystiä" kun käry käy... mutta sinä pidät tietysti uhkapelistäkin.
niin pidän. Pidätkö sinä??????????? Hauluaisitko sinä alkaa salaiseksi kumpaniksi?????????
Olet sinä kyllä tavan sähläri..Kiitos tarjouksesta, jätetään se kuitenkin. Kyllä uskon, että sulle halukkaita salaseuralaisikin löytyy. Onnea valitsemallasi uralla ;D
Katsoin mitä kommenteja sain kun laitoin tommoisen ilmoituksen ei täältä löydy mitään. Hyvät syksyt nainen47
vaikka harkita salasuhdetta kanssasi.
Ihan rehellisesti sanottuna, en tajua mitä nuoremmat miehet näkee vanhemmasa naisessa. Olen ollut joitain kertoja nuoremman miehen kanssa ja kysynyt sitä. Eivät ole osanneet kertoa mikä heitä oikein vetää vanhempiin naisiin.
Sängyssä he ovat kyllä olleet aikalailla taitamattomia. Yritystä on mutta se taito mikä vanhemmalla miehellä on, se heiltä puuttuu. JA NAISEN HUOMIOIMINEN rakastelun aikana.
mä haluan sen kokemuksen ja vaikka juttu seuraa ei se tartte aina mennä seksiin kuhan vaan ollaan aina silloin tällöin ja kyllä voidaan harrastaa seksiäkin aina välillä jos olet kiinnostunut
Olen kanssasi samaa mieltä et nuoremmilla miehillä on kyllä yritystä,mutta,mutta niin taitamattomia!!!Niin tieten,jos on aikaa ja hermoja,voihan niistä vanhempi nainen saada itselleen mieluisan rakastajan!!!
Joku näköjään mollaa nuoria miehiä. Kannattaa pitää omana tietona toi asia
...olen kiinnostunut...tutustumaan...
olen utelias...
en ennakkoluuloinen...
lähdetkö mukaan ??
Hei! Lähden mukaan Mistä päin olet. Jos todella olet kiinnostunut niin laita e-mailia [email protected]
vaimosi ja me kaksi. Pystytkö sinä kolmelle naiselle antamaan tyydytyksen?
Valokuva olis kiva, että ei tarvii isonenäisen möhömahan kanssa alkaa sänkyhommia.
En mä vaimoa halua mukaan jos haen itselleni salaista seuraa
Oletko varma ettei sulta pääse pieru just parhaalla hetkellä, semmosen kanssa me ei haluta leikkiä.
Miksi ei vaimosi sopisi mukaan. Oletko niin rajoitteinen, että kimppakiva ei ole sallittu, se voisi ilahduttaa vaimoasi. Jos olet niitä peiton alla pimeässä 5 sekkaa ja pieru päälle, älä haaveillekaan kokeneista, tyylikkäistä naisista. Mene lähiöbubiin, sieltä löydät tajuttoman vanhemman naisen.
No nyt on luettu ja eipä tuo kummoiselta tuntunut...
Mikä ei tuntunut kummoiselta