ei saa panna

kuvaa profiiliin

Miksi ?
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No nyt sen sinne sain.

Mikähän siinä oli eilen jaa toissapäivänäkö se oli - vikana.

Tämäkin kestää puoli päivää enenkuin näkyy mp-palstalla.

Tästä profiilikuvasta ja sen ongelmista saatte kirjoittaa täällä ihan rauhassa

YP ei avaa minun vietejäni !
Ei lue ei kommentoi - ne ignooraa minua niinkuin uskovaiset opettavat ignooraamaan erilaisia !

Suvaitsevainen pitäisi olla mutta vain omia kohtaan kuten islam ja jehovat opettaa

Uskovaiset, älkää ottako juutalaisia ja kristittyjä ystäviksenne; he ovat toistensa ystäviä. Joka ottaa heitä ystäväkseen, kuuluu heihin. Allah ei johdata väärintekijöitä. (Koraani 5:51)

Muhammad on Allahin lähettiläs ja ne, jotka seuraavat häntä, ovat ankaria uskottomille, mutta armeliaita toisilleen. (Koraani 48:29) == Se tarkoittaa että pitää rakastakaa islamilaisia jotka suunnittlee hyökkäyksiä länsimaalaisia vastaan
Tahdotteko videon siitä?

Äänestä

Aina ihmettelen ateistien ihme-uskoa

Ei ne usko Jumalaan, koska sitä ei voi nähdä

mutta siihen ne uskoo ettei islam tuhoa Suomen vaivalla saavutettua sivistystä.

Sen ne kai sitten näkee kristallin kirkkaasti


Onhan Suomi jo nyt mennyt tuhat vuotta kehityksessä taaksepäin.
Jonnekin vuoteen 1918 kun valkoiset ja punaiset sotivat.

Näkeehän meidän yliopisto sivistyneistössäkin miten aivottomia ne on, täälläkin Ylläpidossa touhuaa ja paljastaa ihmisten nimiä. Olen nähnyt jo lukuisia tapauksia. Ja just äsken taas joku ylläpidosta yritti vinkata Itäkeskuksen muslimeille että ”hei tappakaa tuo” Ne linkitti profiilini linkin missä näkyy että asun Lähi-Itäkeskuksessa.
Hah jos asun… Mutta jäittepä taas kiinni lapsellisuudestanne paljastaa kirjoittajien henkilöllisyyksiä!
Minulle ihan sama elän niiden tappajien kanssa kuitenkin joka päivä näen niitä tuhat määrin, kuka vaan voi milloin vaan tappaa minut.


Sitten kun ylläpidolle sanoo että teette väärin niin narsistit vetää herneen nenään ja antaa minulle IP bannin.

Suomen ali-yliopisto kasvattaa suomivihamielistä porukkaa. hyi.

Yliopiston käyneet ei ole sivistystä nähneetkään.

Tai onhan se islamkin tavallaan sivistystä. : Jos ei ole huivi päässä ja klitoris poistettu niin sivistymätön.

Että aina se vähän riippuu kenen sivistyksestä puhumme… ?

Mutta vaikka tuo Brittiläisen mullahin Anjum Chaudrin kehotus liittyä islam4Fin järjestöön islamin Suomen islamilaistamista varten kaikui ehkä kuuroille korville ……. Niin niillä on koko loppu ikänsä aikaa taistella asiansa puolesta ja sekin riittää kun yksi kääntyy siihen, varsinkin jos se itsemurhaiskijä pommeineen osuu just sinuun.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013033116845965_uu.shtml


Muslimisaarnaaja: "Islamin lippu liehuu vielä eduskuntatalon salossa"
Helsingissä vieraillut muslimisaarnaaja Anjem Chourdary kehotti kuulijoitaan nousemaan kapinaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valkoapina kirjoitti:

kuvaa profiiliin

Miksi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu