Agate Park/Ingles

Ollaan menossa ko hotelliin alkuvuodesta. Tähdistä tiedämme että hotelli vaatimaton mutta olisi kiva kuulla kokemuksia hotellista, huoneistoista ym.
5311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tykkäsin...

Äänestä

Ihan siisti ja mukava huoneistohotelli. Allasbaarina toimiva Ravintola Patio on yksi hinta laatu suhteiltaan suositeltavimmista ruokailupaikoista lähistöllä.

Äänestä

Kiitos kommenteistä, kiva kuulla! Matkakuume sen kun nousee :)

Äänestä

Omat kahvit ja suodatin pussit mukaan ni ei tarvii aamupalalle lähtee mihinkään, toimiva keittiönurkkaus löytyy ja sadan metrin päässä rannan suuntaan on hyvä kauppa jossa leivotaan aina aamuksi uudet sämpylät ja kroisantit. ;)

Äänestä

Minulla juhlamokat mukana kun huoneistohotelli niin tosiaan saa keittää kunnon suomikahvit :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Inglesiin.... kirjoitti:

Ollaan menossa ko hotelliin alkuvuodesta. Tähdistä tiedämme että hotelli vaatimaton mutta olisi kiva kuulla kokemuksia hotellista, huoneistoista ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu