KAIKKI YPÄJÄLÄISET HUOM...! Ypäjällä liikkuu tirkistelijä joka kattelee ikkunoista sisään ja katsoo kun Esim. Naiset vaihtaa vaatteita mies liikkuu hopeisella volvo merkkisellä henkilöautolla!
TIrkistelijä
6
660
Vastaukset
- Asukas_231
Ettei vain olisi itse kirjoittaja, kun noin tarkkaa asiasta tietää...:)
- kuu raketti
En mä ny tyhmä oo ku ei oo tapana tommonen vitun sairas touhu.. mut se loppuu toi jos tiedät kyseisen henkilön niin sano et en ole eilisen teeren poika voi tulla koittaa mut otan osaa mä en kaihda mitään en ketään
- Komm....
Ypäjän kunnan hallintomallikin taidettu kopioida Pohjois-Koreasta. Samoin on asia seurakunnalla. EI sopuvaaleja ole todellisuudessa olemassa, vaan kyseessä on äänioikeuden riistäminen seurakuntalaisilta puoluepukareille.
- huolestunut
Tiedättekö missäpäin on liikkunut ja mihin aikaan?
- 0lli
Eiks oo mukavaa,että joku sinuakin katsois.Jos se on vaikka paikallinen alusvaate myyjä,katselee kuinka vanhat ritsikat sulla on.
- 01lli
onko tirkistelijää näkynnyt?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1742618Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19747Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait220734Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678