Oli pakko kirjoittaa miehenä kun törmännyt kiusalliseen ongelmaan.
Eli olen seksuaalisesti aina ollut vireä ja seksi naisten kanssa on aina onnistunut.
Elämässäni olen huomannut että stressi, liika alkoholi ja masennus vievät helposti halut mutta ei lopullisesti muu kuin liika alkoholi.
Homma on onnistunut ennemmin tai myöhemmin.
Nyt elämääni on astunut uusi nainen ja seksiä olemme harrastaneet useamman kerran.
Aina ensimmäinen kerta uuden naisen kanssa jännittää jolloin se vaatii vain luottamuksen luomisen ja herkkää vuorovaikutusta kummaltakin ja näin homma rauhoittuu ja etenee.
Olen ollut jonkin aikaa masentunut tosin ilman lääkitystä mutta ne ajat mielestäni ovat ohi. Nyt työ tuo stressiä ja kaikenlisäksi sairaus toi antibiootti kuurin. Samalla tapasin tämän uuden naisen. Hän on jumalattoman kaunis, upea kroppainen ja silmäni oikein lumoutuvat hänen vartalostaan ja mieli meinaa räjähtää aina kun hänet näen. Eikö tämä eka kertammekin sattunut juuri antibiootti kuurin aikaan ja kyllä. Ei onnistunut. Hävetti totaalisesti mutta plussaa naiselle joka puhui kauniita ja sanoi odottavansa vaikka hamaan tulevaisuuteen ja rauhoitteli tilannetta ja kas kummaa kohta pystyttiin. Ja pian uudestaan. Taas saman toisinto seuraavana päivänä.
Olen sata varma että antibiootit heikentävät tässä tapauksessa ja lisänä stressi koko suoritusta sillä juurikaan vastaavaa ei ole koskaan ollut vaikka mieli olisi halunnut syödä koko naisen.
En löytänyt mistään juttua antibiootin vaikutuksesta mutta olkoon sitten oma diaknoosi asiaan. Onneksi kuuri loppuu!
Tuli vaan mieleen jos joillain ihmetyttää outo hetkellinen haluttomuus.
Antibiootit, suorituspaineet, mieliala!!!
Vaik kuin haluttais
1
1767
Vastaukset 1
- japa3
Huomasin saman vastottain ollessani antibioottikuurilla mut kuuri ku loppu nii taas "mentiin" entiseen tapaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluatko että unohdan sinut kokonaan
Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j841281- 42834
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga77790Pisa-tulokset.....
Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden245723Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35601- 46585
Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️80582- 37532
- 25522
- 28497